شناسه خبر: 93020 منتشر شده در مورخ: 1398/07/29 ساعت: 13:05 گروه: شهرستان ها
مدیر امور آب و فاضلاب اردکان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۵ هزار متر مکعب آب شرب از طریق ایستگاه برداشت آب در سطح شهر اردکان توزیع شد.

به گزارش یزدی نیوزداود مخلصی  در اردکان اظهار داشت: در راستای تامین آب شرب با کیفیت مطلوب برای شهروندان،30ایستگاه برداشت آب در سطح شهر اردکان راه‌اندازی شده که در امسال 65 هزار متر مکعب آب از این طریق توزیع شده است.

 
مخلصی توجه به بحث تامین و توزیع آب با کیفیت بالا را از مسائل حائز اهمیت در این شهرستان دانست و عنوان کرد: مرمت و بازسازی مخزن 5000 متر مکعبی با اعتبار چهار هزار میلیون ریال و آغاز عملیات اجرایی ساخت ایستگاه پمپاژ آب با اعتبار 15 هزار میلیون ریال از اقدامات صورت گرفته توسط آبفای اردکان در شش ماه گذشته است.
 
وی خاطرنشان کرد: در راستای کاهش هدر رفت آب، در سال جاری 466 متر شبکه آب‌رسانی در سطح شهر اصلاح، 112 فقره کنتور خراب تعویض و 592 مورد حوادث شبکه و انشعاب آب رفع شد.
 
وی نصب پوستر صرفه‌جویی در مصرف آب در مساجد، اماکن عمومی و ایستگاه‌های برداشت آب را از فعالیت‌های فرهنگی توسط این امور دانست و گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع فعالیت‌هایسی از جمله برگزاری جلسه هماهنگی با پرسنل در ارتباط با ارائه خدمات بهتر به مشترکین، برگزاری میز خدمت در محل مصلای بزرگ نماز جمعه، جلسه بررسی مشکلات و مسائل محلات اردکان با حضور ادارات، جلسه بررسی وضعیت قرائت کنتور با حضور پیمانکار و مامورین قرائت توسط این امور انجام شد.
 
 
مخلصی توسعه دو هزار و 370 متر شبکه توزیع آب، نصب 624 فقره انشعاب آب، تامین و توزیع چهار میلیون و 300 هزار متر مکعب آب، نصب 300 فقره انشعاب فاضلاب، رفع 32 فقره حوادث فاضلاب و شست و شوی 81هزار متر شبکه فاضلاب را از دیگر فعالیت‌های آبفای اردکان در شش ماه گذشته عنوان کرد.
 
وی افزود: در حال حاضر آب شرب شهر اردکان با جمعیت بیش از90هزار نفر، از طریق آب انتقالی،12حلقه چاه آب شرب و30 ایستگاه برداشت آب تامین می‌شود.
 
 
منبع:خیرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1424 sec