شناسه خبر: 69848 منتشر شده در مورخ: 1397/11/21 ساعت: 10:27 گروه: اجتماعی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با حضور در محل اجرای برخی از پروژه شهرستانهای یزد و تفت از نزدیک در جریان روند فعالیت های این طرح های عمرانی قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش یزدی نیوزمحسن صادقیان از پروژه تقاطع غیر همسطح و بلوار خلیج فارس یزد، پروژه تقاطع غیرهمسطح کمربندی یزد، پروژه کمربندی تفت و پروژه ساماندهی ورودی روستای اسلامیه بازدید و هماهنگی و دستورات لازم را برای تسریع در انجام آنها صادر کرد.  

 
پروژه تقاطع غیر همسطح و بلوار خلیج فارس شهر یزد که نقش موثری در روان سازی ترافیکی شهری در بلوار مدرس و بلوار حمیدیا خواهد داشت و دسترسی شهری از سمت جنوب به شمال شهر یزد را تسهیل خواهد کرد با تکمیل روشنایی و آزادسازی رمپ ورودی از سمت بلوار مدرس، در هفته های آینده به بهره برداری خواهد رسید.
 
همچنین پروژه تقاطع غیرهمسطح کمربندی یزد به عنوان دسترسی شهری از سمت بلوار مناجات و دسترسی به نمایشگاه بین المللی و میدان میوه و تره بار، با تکمیل بدنه سازی تقاطع غیر همسطح و آسفالت آن، تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید
 
پروژه کمربندی تفت با تکمیل روشنایی تا هفته های آینده و پروژه ساماندهی ورودی روستای اسلامیه نیز با تکمیل آسفالت و ایمن سازی آن، تا هفته آینده به اتمام خواهد رسید.
 
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/6736 sec