تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر چادرملو اردکان غلبه کرد

تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد با نتیجه نزدیک پنج بر چهار تیم چادرملو اردکان را شکست داد.

به گزارش یزدی نیوز  این مسابقه در چارچوب هفته نهم و پایانی دور رفت مسابقات فوتبال ساحلی لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور جمعه شب در زمین ساحلی ورزشگاه آزادی شهرستان اردکان برگزار شد.

برای تیم مقاومت گلساپوش محمد علی مختاری، سید علی ناظم، رضا امیری زاده، مصطفی دهقانی و محمد معصومی زاده گلزنی کردند و گل‌های تیم چادرملو اردکان توسط سید امین میرحسینی ۲ گل، مجید رحیم پور و محمد بهجتی به ثمر رسید.

این مسابقه را سید حسین علوی کیا از گیلان، صادق ناصریان از خراسان رضوی و حسین نوروزی و رسول سلیمی از اصفهان قضاوت کردند، نمایندگان سازمان لیگ محمدرضا برزگر از فارس بود و ناظر داوری نیز بر عهده محمد پناهی از اصفهان بود.

فصل جدید لیگ فوتبال ساحلی کشور زیرنظر کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال از ۲۴ اردیبهشت ماه جاری با حضور ۱۰ تیم در قالب یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در مناطق مختلف کشور آغاز شد.

در این مسابقات که شانزدهمین لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور محسوب می‌شود تیم‌های مقاومت گلساپوش، صدرشیمی و چادرملو اردکان از استان یزد به همراه منطقه آزاد چابهار، شاهین خزر رودسر، پارس جنوبی بوشهر، صنعت فرش حداد اصفهان، دریانوردان بوشهر، شهرداری بندرعباس و فولاد هرمزگان حضور دارند.

در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران مقاومت گلساپوش یزد با ۴۷ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت، صدرشیمی یزد با ۲۶ امتیاز پس از گلساپوش در جایگاه دوم ایستاد و چادرملو اردکان با ۱۲ امتیاز در جایگاه چهارم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران قرار گرفت.

محمدحسین میرشمسی سرمربی تیم گلساپوش یزد به خاطر شایستگی به مدت ۲۰ ماه سکان‌دار هدایت تیم ملی بودحضور سه تیم یزدی در این مسابقات علاوه بر ایجاد جذابیت و رقابت نفس‌گیر، نشان‌دهنده ظرفیت و جایگاه فوتبال ساحلی در استان است که طی سال‌های گذشته با همت و جدیت برخی از باشگاه‌ها، همراهی علاقه‌مندان و برنامه‌ریزی بدست آمده و سرمایه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.

۱۶ سال قبل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت گلساپوش در محله محمودآباد یزد (مردآباد) توسط اهالی و برخی دلسوزان علاقه‌مند راه‌اندازی شد و در این راستا فعالیت‌های رشته فوتبال ساحلی در استان یزد آغاز شد.

منبع:ایرنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..