رئیس فدراسیون ناشنوایان در مجمع استانی خبر داد

واگذاری میزبانی مسابقات فوتبال ساحلی ناشنوایان قهرمانی جهان به یزد

رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در مجمع انتخاباتی هیات استان یزد که با انتخاب «سید مرتضی سجاد» به عنوان سکاندار این هیات ورزشی در یزد همراه بود، از واگذاری میزبانی مسابقات فوتبال ساحلی ناشنوایان قهرمانی جهان به استان خبر داد.

«مهران تیشه گران» در مجمع انتخاباتی هیات ورزش ناشنوایان استان یزد که صبح امروز در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، گفت: با تصمیم فدراسیون ایران و موافقت کنفدراسیون آسیا برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی ناشنوایان قهرمانی جهان به استان یزد واگذار شده که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی در خصوص علت واگذاری این مسابقات به استان یزد، گفت: علت سپردن این مسابقات به استان یزد به دلیل وجود زیر ساخت ها و امکانات مناسب برای این رشته و همچنین همکاری مسئولان و ورزشکاران مرتبط است.

تیشه گران با قدردانی از تمامی تلاش‌هایی که تاکنون برای ورزش‌های ناشنوایان در یزد انجام شده است گفت: برگزاری مسابقات جهانی نقش مهمی در توسعه ورزش ناشنوایان و معرفی ظرفیت‌های یزد در این رشته دارد.

رییس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان با بیان اینکه یزد در تیم‌های ملی رشته های ورزشی مختلف ورزشکار ملی پوش دارد که این امر گویای ظرفیت‌های خوب در استان است، افزود: برای توسعه ورزش‌های ناشنوایان یزد نیاز مبرم به یک سالن اختصاصی است که امیدواریم با حمایت خیران و همراهی مسئولان این مهم محقق شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خیران و مسئولان با عنایت به شرایط خاص ورزشکاران این هیات باید در بخش‌های مختلف همکاری لازم داشته باشند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..