سرمربی تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان:

شکست نائب قهرمان فصل گذشته کار سختی بود/اعتراض داشتم به داوری اما قصدم بی احترامی نبود

سرمربی تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان پس از برد مقابل تیم صدر شیمی یزد در ورزشگاه ساحلی محمودآباد یزد با بیان اینکه شکست تیم صدر شیمی که نائب قهرمان فصل گذشته ساحلی ایران است کاری سختی بود، گفت: به داوری در چند صحنه اعتراض داشتیم چرا که باید حق تیم را می‌گرفتم اما قصدم بی احترامی به داوری نبود.

«مجتبی ذاکری» پس از برد مقابل صدر شیمی با بیان این که تعامل بسیاری خوبی را در راه رسیدن به لیگ برتر با باشگاه گلساپوش داشتیم، گفت: شکست دادن نائب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ساحلی ایران کار سختی است اما خواستیم که این کار را انجام دهیم و فعل خواستن را در زمین بازی صرف کردیم.

وی در ادامه ضمن تبریک به جامعه ورزش هرمزگان و خسته نباشید به تیم صدر شیمی، گفت: امیدوارم همین روند پیروزی ها را در ادامه لیگ نیز حفظ کنیم و همچنان در بالای جدول باشیم.

ذاکر در خصوص اعتراضات به داوری نیز گفت:صحنه هایی در این بازی اتفاق افتاد که معترض به آن بودم چرا که حقمان باید محترمانه می‌گرفتیم اما قصد بی احترامی به هیچ داوری را نداشتم و دوست دارم شخصیتی را در تیمم نیز به وجود آورم تا بتوانند فوتبالی را بازی کنند که داوری بهانه ای برای برد و باخت نباشد.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..