کشف ۲۵ عدد کوکتل مولوتف در یزد

فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۲۵ عدد کوکتل مولوتف و دستگیری چهار نفر در این رابطه خبر داد.

سردار «عباسعلی بهدانی فرد» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس یزد با اشراف اطلاعاتی مناسبی که از مخلان نظم و امنیت در یزد داشتند، چهار عنصر خودفروخته که با تهیه مواد آتش‌زا قصد داشتند اموال عمومی و دولتی را به آتش کشیده و علیه مأموران انتظامی نیز استفاده کنند، شناسایی و قبل از اجرای نقشه شوم خود توسط پلیس دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان در اظهارات خود اذعان کردند که توسط فردی، نحوه تهیه کوکتل مولوتف را آموزش دیده و با هدایت وی در محل مناسبی این بمب‌های دست ساز را تولید و با حمل آن قصد داشتند در تجمعات، علیه مردم و ماموران استفاده کرده و به اموال عمومی و دولتی نیز خسارت بزنند که دقایقی قبل از اجرا، توسط پلیس دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: بر هم زنندگان نظم عمومی و مخلان امنیت بدانند یزد محل جولان اراذل و اوباش نیست.

سردار بهدانی فرد ضمن تشکر از همراهی خوب مردم فهیم و بافرهنگ دارالعباده و مدیران و مسئولان با غیرت یزدی با پلیس در حفظ نظم و امنیت استان، گفت: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..