به منظور رفع مسائل حقوقی و قضایی مردم؛

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در شهرستان بافق حضور یافت

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جریان سفر استانی رئیس قوه قضاییه به یزد پس از حضور در شهرستان بافق به امامزاده عبدالله(ع) و گلزار شهدای این شهرستان رفت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

«ذبیح‌الله خدائیان» در بدو ورود به شهرستان بافق با حضور در امامزاده عبدالله (ع) و گلزار شهدا، به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد و با تأکید بر اینکه باید امانت دار شایسته‌ای برای شهدا باشیم، گفت: شهدا بهترین گوهر زندگی خود که همان جانشان بود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب نثار کردند و ما هم باید امانت‌دار خوبی برای آن‌ها باشیم.

وی گفت: هرچه داریم از شهدا است که با گذاشتن جان خود در طبق اخلاص و با معامله با خدا، بهترین‌ها را بدست آوردند.

شرکت در شورای اداری، سخنرانی در جمع قضات و کارکنان دادگستری، بازدید از انبارهای تملیکی یزد از برنامه‌های سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بافق است.

به گزارش یزدی نیوزو به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، رئیس قوه قضاییه امروز طی سفری رسمی و یکروزه به یزد، روند فعالیت نهادها، سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه دستگاه قضا را در این استان مورد بررسی قرار خواهد داد. معاونان و مسئولان قوه قضاییه نیز به نمایندگی از حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ۱۰ شهرستان استان یزد حضور خواهند یافت.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..