رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به یزد مطرح کرد:

تلاش برای رفع مسائل مرتبط با دستگاه قضایی در استان یزد

رئیس دستگاه قضا، گفت: در جریان سفر به استان یزد که دارای مردمانی انقلابی، متدین و شهید پرور است، ضمن رسیدگی به مجموعه قضایی استان، با اعزام هیئت‌هایی به شهرستان‌های مختلف آن، در راستای احصاء و رفع مشکلات حقوقی و قضایی آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

به گزارش یزدی نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، صبح روز (پنجشنبه ۱۰ شهریور) در دوازدهمین سفر استانی خود در صدر هیئت عالی قضایی ، وارد یزد شد و در بدو ورود به با حضور در مزار شهدای گمنام این شهر، به مقام شامخ شهدای والامقام ادای احترام کرد و علوّ درجات آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت داشت.

رئیس دستگاه قضا، طی سخنانی، اظهار کرد: در جریان سفر به استان یزد که دارای مردمانی انقلابی، متدین و شهید پرور است، ضمن رسیدگی به مجموعه قضایی استان، با اعزام هیئت‌هایی به شهرستان‌های مختلف آن، در راستای احصاء و رفع مشکلات حقوقی و قضایی آنها اقدام خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هر استانی با توجه به شاخصه‌ها و مؤلفه‌هایی که از آنها برخوردار است، دارای مسائل و مشکلات مخصوص به خود می‌باشد، که تلاش خواهیم کرد در جریان سفر به یزد، آن بخش از مسائل استان را که مستقیماً به دستگاه قضایی مرتبط است، احصاء و رفع کنیم و سایر مسائل را نیز غیرمستقیم با کمک مسئولان بخش‌های مختلف و مردم حل و رفع کنیم.

رئیس دستگاه قضا ادامه داد: استان یزد که به دارالعباده معروف است و مردمانی متدین و سختکوش دارد و از ظرفیت‌های مطلوبی بهره‌مند است، نباید با مسائل و مشکلات فعلی مواجه باشد، لذا همه دستگاه‌ها و مسئولان در بخش‌های مختلف باید با همکاری و مساعدت یکدیگر در راستای رفع این مسائل و مشکلات اهتمام داشته باشند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..