استاندار یزد:

ورزش یکی از محورهای تحولی استان است/ اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به صندوق توسعه ورزش یزد

استاندار یزد با بیان اینکه حوزه ورزش یکی از راهبردهای جدی دولت سیزدهم است، گفت: ۱۰میلیارد تومان از ابتدای تاسیس صندوق تاکنون برای اعتبار این صندوق اندیشیده شده است.

«مهران فاطمی» در پاسخ به سئوال ایسنا در خصوص توسعه ورزش استان اظهار کرد: حوزه ورزش یکی از راهبرد های جدی دولت سیزدهم برای توسعه پایدار و پویایی بیش از بیش حوزه اجتماعی است.

وی افزود: ۱۰میلیارد تومان از ابتدای تاسیس صندوق تا کنون برای اعتبار این صندوق اندیشیده شده است که در حال حاضر اداره کل ورزش و جوانان استان در حال انجام فرایند جذب این اعتبار است.

فاطمی با بیان اینکه یکی از دغدغه های ما ورزش است و مشکلات حوزه ورزش را به طور جد پیگیری و حمایت میکنیم گفت: حمایت از کلیه تیم های ورزشی استان به خصوص در حوزه فوتبال در دستور کار قرار گرفته است و در خصوص تیم های ورزشی دیگر هم نیز مساعدت های انجام شده است.

استاندار ضمن تبریک به مقام آوران در مسابقات بازیهای همبستگی کشور های اسلامی افزود: تا آنجایی که خبر افتخارات ورزشکاران استان میادین مختلف ورزشی به ما رسیده است پیام تبریک دادیم و آنهای هم که انجام نشده قبول داریم که از سوی ما کوتاهی شده است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..