کسب ۲۶ مدال توسط دختران یزدی‌ در شنای قهرمانی کشور

رئیس هیات های ورزشی نابینایان و کم بینایان استان یزد با اشاره به حضور پررنگ ورزشکاران نابینا و کم بینای استان یزد در مسابقات کشوری گفت: خوشبختانه بار دیگر شاهد درخشش ورزشکاران یزدی در مسابقات کشوری بودیم.

«حسین دشتی» تصریح کرد: در این دوره از مسابقات شنای کشوری که به میزبانی تهران برگزار شد، تعداد هشت ورزشکار نابینا و کم بینای یزدی شرکت کردند که تعداد ۲۶ مدال را به خود اختصاص دادند.

وی گفت: در این دوره تعداد چهار شرکت‌کننده در بخش جوانان و چهار شرکت‌کننده نیز در بزرگسالان داشتیم که خوشبختانه تمامی آنها توانستند مدال‌های رنگارنگ را به خود اختصاص دهند.

این مسئول افزود: در این دوره «فاطمه سادات بیدکی» توانست سه مدال طلا، دو مدال برنز و یک مدال نقره کسب کند و «فائزه سادات بیدکی» نیز دو مدال طلا و یک نقره و همچنین با جابجا کردن رکورد توانست در این دوره از مسابقات بدرخشد.

دشتی ادامه داد: همچنین در این دوره از مسابقات نیز «فاطمه بابایی» توانست یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک برنز را به خود اختصاص دهد و «حنانه افکاری» نیز یک نقره و یک برنز و همچنین «هانیه سبزه کار» دو مدال نقره و یک برنز را کسب کردند.

رئیس هیات های ورزشی نابینایان استان اظهار کرد: «زینب قنبریان» نیز توانست یک مدال نقره و یک برنز، «مهدیه رحیم‌پور» نیز یک مدال برنز و «فاطمه آقاسی» نیز یک مدال نقره را به خود اختصاص دادند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..