توضیحات عضو شورای شهر در مورد بلاتکلیفی طرح پیامبر اعظم(ص)

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد در مورد علت بلاتکلیفی چند ساله‌ی طرح پیامبر اعظم(ص) گفت: خواستار بررسی نظرات مردمی و بررسی تبعات اقتصادی و اجتماعی آن برای مردم هستیم تا بعداً شاهد نارضایتی شهروندان نباشیم.

حجت الاسلام «سید ناصر حیدری» با اشاره به این که شورای اسلامی شهر یزد در اجرای طرح‌ها، نظرات مردم رو مد نظر قرار خواهد داد، گفت: شورای ششم خادمان و منتخبین مردم هستند و نظرات مردم در اجرای بسیاری از طرح ها برای ما، در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مدیران شهری تصمیمی را می گیرند و آنقدر به تاخیر می اندازند تا دوره آن ها به اتمام می رسد و طرح‌ها بلاتکیف رها می شوند گفت: جالب اینکه همان کسانی که وظیفه داشتند آن طرح را به اتمام برسانند به جای اینکه پاسخگو باشند مطالبه‌گر شده‌اند.

حیدری در ادامه به طرح پیامبر اعظم اشاره کرد و گفت: در محدوده این طرح یک بافت زنده مسکونی است که در حال حاضر، شهروندانی در آن سکونت دارند که در خرید و فروش، بازسازی نقل و انتقالات مشکل دارند.

وی که در نشست اعضای شورای شهر با دکتر فاطمی استاندار یزد سخن می‌گفت، افزود: قرار است در این طرح املاکی خریداری شود خانه های ارزان قیمتی است که شهروندان درحال استفاده از آن هستند و اگر این ملک را از دست بدهند دیگر توان ساخت یا خرید منزل دیگری ندارند.

وی ادامه داد: لذا ما باید پیش از آن که به فکر باز کردن گره ترافیکی باشیم، تبعات اجتماعی آن را هم مدنظر قرار بدهیم

حجت الاسلام حیدری در پایان افزود: اجرای طرح پیامبر اعظم(ص) مرتبط با سالهای گذشته است که در این شورا ادامه کار آن بررسی شده و شورای شهر در این راستا خواستار بررسی نظرات مردمی و بررسی تبعات اقتصادی و اجتماعی آن برای مردم است تا بعدا شاهد نارضایتی شهروندان نباشیم.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..