پارک‌ها و بوستان‌های مهریز تعطیل شدند

شهردار مهریز از تعطیلی پارک‌ها، دوشنبه بازار و جمع آوری دست فروشان مهریز با توجه به شیوع دوباره بیماری کرونا خبر داد.

«علیرضا عرشیان» ضمن اشاره به تعطیلی تمام پارک‌ها و بوستان‌های باغ شهر تاریخی مهریز تا اطلاع ثانوی، اظهار کرد: این اقدام در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا سویه امیکرون و جلوگیری از تجمع مردم انجام شده و در حال حاضر تردد شهروندان در این اماکن ممنوع است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی مهمترین اولویت در طرح سلامت جمعی، واکسیناسیون اقشار مختلف مردم علییه ویروس کروناست، از شهروندان دعوت کرد که برای تزریق دوز سوم واکسن کووید ۱۹ برای قطع زنجیره این بیماری در اسرع وقت به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

عرشیان از شهروندان مهریزی خواست تا حتی المقدور از انجام فعالیت‌های خارج از منزل به وی‍ژه حضور در بوستان‌های شهر جداً خودداری کنند و در این رابطه همکاری لازم را با مجموعه شهرداری و نگهبانان فضاهای سبز شهری داشته باشند تا شاهد قطع زنجیره انتقال این بیماری و شدت شیوع ویروس آن باشیم.

شهردار همچنین از تعطیلی دوشنبه‌بازار مهریز در همین راستا خبر داد و اظهار کرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا بار دیگر شاهد جمع‌آوری تمام دست‌فروشان سطح شهر مهریز هستیم و در این خصوص نیز از شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده تخلفات در این زمینه، مراتب را با شماره تلفن‌های ۳۲۵۲۲۰۴۰ گزارش کنند تا هر چه سریع‌تر مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..