هشدار در رابطه با پروژه کلاهبرداری و هرمی

مردم استان نسبت به تاسیس شرکت های غیر مجاز هرمی و چپاول اموالشان در این شرکت ها آشنا شوند و به هیچ وجه به آنها اعتماد نکنند.

به گزارش یزدی نیوز ، ‌نزدیک به دو سال پیش بود که رسانه های داخلی اعم از اینترنتی و چاپی سراسر کشور هشدارهای فراوانی در خصوص یک شرکت تقلبی هرمی به نام aitrades را دادند که این شرکت تقلبی به سرکردگی و طراحی دو نفر از سابقه داران کلاهبرداری در شرکتهای هرمی یعنی س. ی. ز و ح. ع بوده و امور مربوط به خروج و انتقال وجوه نامشروع حاصل شده از این فعالیت مجرمانه را ش. ا و ع. ن (ملقب به اهورا) به خارج از کشور را بر عهده داشتند.
اما پس از هشدارهای فراوان در خصوص شرکت هرمی aitrades باز هم این افراد بیکار ننشسته و با وجود شکایاتی که مجموعا بالغ بر ۸۵۰ میلیارد تومان می‌باشد دست به راه اندازی یک شرکت هرمی دیگر به نام WWW.BVARB.COM زده اند.
اکنون که در یک مقطع مهم زمانی قرار گرفته‌ایم و دشمنان انقلاب و نظام دندان تیز کرده‌اند تا با هر ترفندی که شده وضعیت اقتصادی کشور و مردم را دچار اختلال کنند ، این چهره شبکه های معاند یعنی ش. ا که سابقه همکاری با کلاهبرداران شرکت قلابی aitrades از جمله ع. ن (ملقب به اهورا) را در کارنامه فاسد خود داشته ، به‌عنوان سرکرده جدید این شرکت واهیِ هرمی دست به تبلیغ مستقیم برای این شیاطین و فاسدین اقتصادی به نام BVR زده است.
نام برده که قبلا در شبکه های لوس‌آنجلسی معاند با ارزشهای اخلاقی انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت بوده، اکنون در ترکیه و در شهر استانبول اقامت داشته و مشغول به تبلیغ و البته مهم تر از آن به دلیل داشتن پاسپورت آمریکایی انتقال و جابجایی پولهای حاصل از این فعالیت کلاهبردارانه‌ جدید (پولشویی) را بر عهده گرفته است.
ضمن قدردانی از تلاشهای بی شمار و شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) که با پیگیری و اطلاع رسانی به موقع چهره پلید و واقعی مفسدان اقتصادی کشور را برای عموم مردم آشکار می‌کنند از کلیه مردم شریف و انقلابی عزیز استان و کشورمان نیز خواهشمندیم تا هوشیار بوده و گول ظاهر فریبنده این گرگ های در لباس میش را نخورده و سرمایه‌های زحمت کشیده خود را در اختیار این مفسدان فی‌الارض قرار ندهند.

بخش نظردهی بسته شده است..