با تخصیص مکان برای اجرای ۱۰ طرح؛

کلید عملیات اجرایی طرح‌های توسعه چادرملو زده شد

کلید عملیات اجرایی طرح‌های توسعه چادرملو با تخصیص مکان اجرای ۱۰ واحد صنعتی زده شد.

به گزارش یزدی نیوز، در دومین نشست رفع موانع توسعه چادرملو که با حضور استاندار، معاونین و مدیران اجرایی استان یزد و مدیرعامل و مجریان طرح‌های توسعه چادرملو در استانداری یزد برگزار شد، با تخصیص مکان‌های اجرای ۱۰ واحد صنعتی موافقت و کلید عملیات پیاده سازی این طرح‌ها زده شد.

در این جلسه که در پی نشست های متعدد کارشناسی و ارزیابی طرح ها برگزارشد با موافقت مسئولان اجرای استان به چادرملو اجازه داده شد تا عملیات آماده سازی پروژه های خود را آغاز کند.

این طرح های بزرگ صنعتی شامل، واحدهای گندله سازی، آهن اسفنجی، کنسانتره سنگ آهن، تولید ورق و فولادهای آلیاژی، اجرام و آجر نسوز، ذوب و کلاف فولادی و نیروگاه خورشیدی است.

مدیرعامل چادرملو در این جلسه ضمن تقدیر از نگاه مثبت و موثر استاندار جدید یزد و همکاری در راستای حل موانع راه اندازی طرح های توسعه بخش و حمایت بی دریغ نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، در مورد منابع مالی این طرح‌ها گفت: برای اجرای این پروژها بالغ بر ۸۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش بینی شده است.

ناصر تقی زاده بیان کرد: بخش اعظم این سرمایه از محل تسهیلات و اعتبارات بانکی، حمایت سهامداران، درآمد حاصل از فعالیت واحدهای معدنی و صنعتی موجود و تدابیر و فنون مدیریتی تامین می شود.

وی اظهار امیدواری کرد: در سریع‌ترین زمان کار ساخت این واحدها آغاز شود.

استاندار یزد نیز در این نشست با تشکر از خدمات ارزنده مدیر عامل چادرملو در جهت توسعه اقتصادی استان تاکید کرد: برای تحقق اهداف توسعه در این استان به ویژه پروژه‌ای مهم چادرملو، همچنان به حمایت‌های خود ادامه خواهند داد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..