مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد:

کتابخوانی از مهم‌ترین ابزارهای ساختاربخشی فرهنگی یک جامعه است

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با بیان این که کتابخوانی از مهم‌ترین ابزارهای ساختاربخشی فرهنگی یک جامعه است، بر تعامل هرچه بیشتر این سازمان با نهاد کتابخانه‌های عمومی استان تاکید کرد.

حجت‌الاسلام «مجتبی صداقت» در جریان بازدید از کتابخانه مرکزی یزد، کمک به توسعه خدمات کتابخانه‌ها را از رسالت‌های تعریف‌شده سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد برشمرد و بیان کرد: ادامه و تقویت همکاری و تعامل با نهاد کتابخانه‌های عمومی در دستور کار سازمان قرار دارد و کمک به پیشبرد برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌ها را مورد توجه جدی قرار می‌دهیم.

وی کتابخوانی را از مهم‌ترین ابزارهای ساختاربخشی فرهنگی یک جامعه دانست و تصریح کرد: علت اینکه امروزه سطح آگاهی‌های جامعه ما عمقی نیست، به دلیل این است که از کتاب و مطالعه فاصله گرفته‌ایم؛ چرا که رشد ناموزون فضای اجتماعی و اقبال بیش از اندازه به شبکه‌های اجتماعی عرصه را بر کسب دانش و آگاهی عمیق تنگ کرده است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همچنین اعلام آمادگی کرد این سازمان در راستای رسالت فرهنگی خود، بیشترین همکاری و تعامل را در اجرای برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی به خصوص در هفته کتاب داشته باشد.

«رقیه دوست فاطمی‌ها» مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان نیز در این بازدید بیان کرد: در سال‌های اخیر همکاری مطلوبی بین دو نهاد در اجرای برنامه‌های فرهنگی و کتاب‌محور وجود داشته است و امیدواریم این تعامل بیش از پیش استمرار یابد.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..