آغاز کمپین «ایران تندرست» در استان یزد

مسئول اجرایی کمپین ایران تندرست در استان یزد گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده و استفاده از ظرفیت‌های موجود، حضوری گسترده در کمپین ایران تندرست خواهیم داشت.

به گزارش یزدی نیوز، حمیدرضا شیر با اشاره به اهمیت اجرای کمپین ایران تندرست اظهار داشت: کمپین ایران تندرست از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی و با هدف و اولویت کاهش کم تحرکی ملی و حرکت به سمت تحقق شعار امسال با عنوان «بهره وری نیروی کار ایران با ورزش همگانی» برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کمپین از امروز ۲۱ شهریورماه آغاز و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت، افزود: ۳۱ هیئت استانی ، ۶۰ انجمن و کمیته‌ها به شکل مستقل برای آگاهی بخشی عموم مردم نسبت به ورزش و اثرات مثبت آن برنامه‌های متنوعی را به اجرا در خواهند آورد و عموم مردم را از طریق فضای مجازی با ایجاد محتوا در یازده محور متفاوت به فعالیت ورزشی دعوت می‌کنند.

شیر با بیان اینکه در این کمپین تولید محتوای متنوعی در قالب عکس روز، ویدیو کلیپ، پوستر، اینفوگرافی، بروشور، موشن گرافی، سفیر، لایو، رادیویی تلویزیونی و پادکست انجام می‌شود، تصریح کرد: طیف‌های مختلفی در این کمپین برای فعالیت در ورزش مخاطب قرار گرفته اند که از آن جمله می‌توان به ورزش در کرونا، ورزش و کودکان، ورزش و سالمندان، ورزش و بیماری ها، ورزش و مشاغل، ورزش و تغذیه، ورزش و سلامت روان، ورزش و معلولان اشاره کرد.

مسئول اجرایی کمپین ایران تندرست در یزد ادامه داد: تلاش همه اعضای هیات همگانی استان یزد و دیگر مسئولان هیات‌ها و مجموعه ورزش استان این بوده که مردم را با ایجاد بهترین محتوا به سوی ورزش و فعالیت‌های بدنی جذب کنند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..