پیام تسلیت امام جمعه یزد در پی وفات دو بانوی یزدی

امام جمعه یزد در پیام‌های جداگانه ای، درگذشت مادر شهیدان «دیودیده» و درگذشت مادر رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان را تسلیت گفت.

به گزارش یزدی نیوز، آیت الله محمدرضا ناصری با صدور پیام تسلیتی در پی وفات مادر شهیدان دیودیده، نوشت: درگذشت بانوی مکرمه معصومه دهقانی اشکذری، مادر دو شهید والامقام؛ محمدحسن و محمدرضا دیودیده که عمری در راه اسلام و انقلاب، زینب وار در غم از دست دادن فرزندانش صبوری کرد را تسلیت عرض می‌کنم.

از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای ام الشهدا مغفرت الهی و همنشینی با بانوی صبور کربلا حضرت زینب کبری (س) و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

تسلیت به حجت الاسلام نجم الهدی

نماینده ولی فقیه در استان همچنین در پیام تسلیت دیگری درگذشت مادر حجت الاسلام نجم الهدی و خواهر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آیت اللهی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: فقدان مادر تالمی سخت و ضایعه‌ای جبران ناپذیر است و اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری اباعبدالحسین (ع)، درگذشت مادر گرامیتان، بی بی صدیقه آیت اللهی که از سلاله پاک سادات بودند را تسلیت عرض می‌کنم.

از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم که این بانوی مکرمه و بزرگوار با بانوی دلیر دشت کربلا، حضرت زینب کبری (س) محشور و بر سفره کرم اهل بیت علیهم السلام مهمان شوند و برای جنابعالی و خانواده محترم نیز از درگاه خداوند متعال صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..