آمادگی سپاه الغدیر جهت واکسیناسیون شبانه روزی مردم

جانشین سپاه استان یزد: در صورت نیاز، مراکز واکسیناسیون بسیج در استان یزد، آمادگی واکسینه کردن مردم بصورت شبانه روزی را نیز دارند.

به گزارش یزدی نیوز، سرهنگ حسین زارع کمالی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب پیرامون حضور نیرو‌های مسلح با همه توان در مقابله با کرونا، گفت: هر تعداد واکسن که در اختیار ما قرار داده شود آمادگی واکسینه کردن مراجعان را داریم و در صورت نیاز مراکز واکسیناسیون در استان افزایش خواهد یافت.
وی تأکید کرد: در صورت نیاز، مراکز واکسیناسیون بسیج در استان یزد، آمادگی واکسینه کردن مردم بصورت شبانه روزی را نیز دارند.
جانشین سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بسیج و سپاه در حمایت از کادر درمان از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند، بیان کرد: در حد توان آمادگی لازم جهت کمک به کادر درمان را داریم و تا پایان ریشه‌کن شدن ویروس کرونا، در کنار آن‌ها خواهیم بود.
زارع کمالی اظهار داشت : طرح شهید سلیمانی در سه محور معیشت، معنویت و سلامت برای مقابله با کرونا در حال انجام مأموریت است و این طرح در شرایط کنونی نیز با قوت هرچه بیشتر در راستای شناسایی، رهگیری و واکسیناسیون مردم و کمک به کادر درمان ادامه خواهد یافت.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..