عضو کمیسیون بودجه مجلس: جهاد دانشگاهی حزبی نبودن را در ارتباط تنگاتنگ با دولت ادامه دهد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: جهاد دانشگاهی که همواره حزبی نبودن و عدم تعلق به دسته‌بندی‌های سیاسی را اثبات کرده است، باید این ویژگی قابل تحسین را در دوره‌های آتی همراه با تعامل و ارتباط تنگاتنگ با دولت و وزارتخانه‌ها ادامه دهد.

«محمدرضا دشتی اردکانی»  ضمن تبریک فرارسیدن ۱۶ مردادماه، سالروز تاسیس سازمان جهاد دانشگاهی، یاد و خاطره شهدای والامقام جهاد دانشگاهی و نام‌آوران فقید این نهاد را گرامی‌داشت.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در طی چهل سال فعالیت خود اثبات کرده است که سازمانی جهادی، پرکار و برخاسته از انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: حضور کارکنان جهاد دانشگاهی در عرصه‌های گوناگون که شب و روز نمی‌شناسند، پیشرفت‌های علمی و توفیقات بسیار زیادی در زمینه‌های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی، آموزشی و فرهنگی را به دنبال داشته است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گسترش فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در دورترین نقاط و روستاهای محروم، افزود: فعالیت تخصصی و بی‌همتا در حوزه پژوهشگاه رویان، سلول‌های بنیادی خون بندناف، پیوند اعضا، توفیقات علمی در زمینه علم شبیه‌سازی، ارائه خدمات متنوع آموزشی، فعالیت‌های مختلف پژوهشی و تحقیقاتی، راه اندازی خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری ایکنا، مرکز افکارسنجی ایسپا و دیگر موارد بخشی از اقدامات چشمگیر جهاد دانشگاهی بوده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، دستاوردها و توانمندی‌های پژوهشی و فناورانه جهاد دانشگاهی را قابل تقدیر و تجلیل دانست و گفت: جهاد دانشگاهی که همواره حزبی نبودن و عدم تعلق به دسته‌بندی‌های سیاسی را اثبات کرده است، باید این ویژگی قابل تحسین را در دوره‌های آتی همراه با تعامل و ارتباط تنگاتنگ با دولت و وزارتخانه‌ها ادامه دهد.

وی همچنین از تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی در استان یزد درخواست کرد تا از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوب مجموعه جهاددانشگاهی در پیشبرد اهداف و توسعه دارالعباده کمک بگیرند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..