توزیع ۳۲ دستگاه کولرآبی بین مددجویان بهابادی

رئیس کمیته امداد بهاباد: به‌منظور فراهم کردن وسایل سرمایشی برای مددجویان بهابادی ۳۲ دستگاه کولرآبی بین جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

به گزارش یزدی نیوز، حمید دهقان بهابادی گفت: ۳۲ دستگاه کولرآبی به ارزش ۱۹۲ میلیون تومان از طریق کمک خیران نیک‌اندیش و کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت تأمین و بین آنان توزیع شد.

وی افزود: هرساله لوازم ضروری زندگی شامل تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در ابتدای فصل تابستان و اواسط پاییز بین مددجویان نیازمند توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد بهاباد بابیان اینکه اولویت توزیع این کولرها، بین مددجویانی است که فاقد هرگونه وسایل سرمایشی هستند، افزود: خانواده‌های دارای سالمند و بیماری خاص و صعب‌العلاج در اولویت قرار دارند.

وی گفت: یکی از مشکلات عمده‌ای که خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در فصل گرما و تابستان از آن رنج می‌برند کمبود شدید وسایل سرمایشی مانند کولر و پنکه است که نداشتن این وسایل خنک‌کننده آرامش خانوار‌های نیازمند را تحت تأثیر قرار داده است.

دهقان بهابادی افزود: بالا بودن هزینه تأمین دستگاه‌های سرمایشی سبب شده تا بسیاری از خانواده‌های مددجو توان خرید آن را نداشته باشند وزندگی خود را با سختی در گرمای سوزان تابستان بگذرانند.

رئیس کمیته امداد بهاباد تصریح کرد: شناسایی مددجویان فاقد لوازم ضروری زندگی از مهم‌ترین اقدامات حوزه حمایتی کمیته امداد است

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..