روزهای سخت فوتبال یزد:

شک نکید اولین تیم سقوط کرده به لیگ دو فولاد یزد است

تیم فولاد یزد تنها نماینده دیار کویر ایران در لیگ یک است و با شرایطی که این تیم دارد، اگر سقوط کرد تعجب نکید.

به گزارش یزدی نیوزفولاد یزد تیمی که قرار نبود در لیگ یک فصل جدید تیمداری کند و ناگهان و با حسابی بی منطق پای به کوران نفس گیر لیگ یک گذاشت، درحالی به مصاف حریفانش می رود که شرایط چندان مناسبی ندارد.

یزدی ها گرچه چند بازیکن خوب به خدمت گرفتند، اما امضا کردن چک سفید توسط باشگاه با بازیکنان می تواند انگیزه ی بازیکنان را تاحد زیادی پایین بیاورد و همی امر سبب بی کیفیت تر شدن لیگ یک شود.

فولاد یزد گرچه در اولین دیدار خود توانست یک امتیاز کسب کندُ اما شک نکنید با جلورفتن مسابقات لیگ یک و حساس تر شدن بازی ها، یزدی ها قطعا زنگ تفریح برای حریفان خود خواهند بود و چیزی که مورد اهمیت است، بی کیفیت تر کردن لیگ یک توسط یزدی هاست.

تیمی که در عرض سه روز تشکیل می شود و نه زمین تمرین خوب و استانداری دارد و نه براساس اصول حرفه ای اداره می شود، جای تیم های خوب دیگر حتی تیم های بابرنامه لیگ دویی را در لیگ یک تنگ کرده است و گرچه فصل گذشته به لیگ دو سقوط نکردند، اما ماندگاریشان در فصل جدید لیگ یک کاری بسیار مشکل است و باید دید که آیا آسیانپور می تواند این تیم را نگه دارد یا خیر!

فرتاک

۳ دیدگاه

  • امیر

    خیلی تیتر مسخره ای بود !

  • سينا

    چقدر زشته يزد با اونهمه صنعت دولتي و خصوصي و اونهمه معدن اين تيمش باشه

  • ستار

    من کاری به اصل موضوع ندارم درسته تیم وضعیت مناسبی نداره ولی گزارش شما توهین به فوتبال این شهره می تونستید خیلی بهتر و کوبنده تر خطاب به مسئولین بنویسید این گزارش به نوعی سرزنش کننده هست ولی فولاد توی لیک میمونه مطمین باشید