تاکتیک انتخاباتی اصولگرایان

به گزارش یزدی نیوزمعاون پارلمانی دولت احمدی نژاد معتقد است که کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲، در ۹۶ نامزد نمی شوند.

محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اصولگرایان نسبت به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده با انسجام و برنامه‌ریزی خواهند آمد. اصولگرایان تجربه خوبی بابت نتایج انتخابات مجلس و ریاست جمهوری ۹۲، بدست آوردند که به بازسازی گفتمانی و سازماندهی مجدد نیروهایشان و همچنین حضور قوی و جدی در انتخابات ریاست جمهوری کمک می کند.

وی تصریح کرد: نیروهای ارزشی و انقلابی اصولگرایان باید بازنگری در گفتمان خودشان داشته باشند. این دوستان باید مواردی که باعث شد حداقل در بعضی از حوزه ها از جمله تهران مردم از آنها روی برگرداندند را تجزیه و تحلیل کنند.

این چهره اصولگرا تاکید کرد: ما در سال ۹۲ یک اشتباه تاکتیکی داشتیم که منجر به شکست شد ولی الان می توان این موضوع را بازسازی کرد و به وحدت رسید.

میرتاج الدینی در پاسخ به این سوال که ایا امکان این وجود دارد که اصولگرایان روی همان افرادی که ۹۲ کاندیدا شدند سرمایه گذاری کنند، گفت: خیر، احتمالا نیروهای جدید وارد گود انتخابات خواهند شد.

وی تاکید کرد: ما همیشه باید میدان را برای ظرفیت ها و نیروهای جدید باز بگذاریم، شاید چهره ای جدید بیاید که بتواند آراء مردم را جلب کند و توانمندی های بیشتری برای پیشبرد اهداف انقلاب داشته باشند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که این چهره های جدید چه کسانی هستند؟، گفت: این موضوع به موقع مطرح خواهد شد و الان، پرداختن به آن زود است.

انتخاب

۱ دیدگاه