تندروها دنبال یک‌دوره‌ای شدن دولت روحانی‌

به گزارش یزدی نیوزعضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: تندروها با سرپوش گذاشتن روی خطاهایی که در دوران حاکمیت آنان رخ داده است، می‌خواهند دولت روحانی یک دوره‌ای به پایان برسد.

حمیدرضا جلایی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به وضعیت سیاسی کشور اظهار داشت: الان شرایط به شکلی است که رای مردم اثر موثر در آینده این کشور خواهد گذاشت.

او با بیان اینکه وضعیت تندرو‌ها مشخص است، متذکر شد: آنها به دنبال این هستند که با سرپوش گذاشتن روی خطاهایی که در دوران حاکمیت آنان رخ داده است، دوران پر هزینه سال‌های ۸۴ تا ۹۲ را تکرار کنند و دوران ریاست جمهوری روحانی را یک دوره‌ای به پایان ببرند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: با این حال رای مردم می‌تواند مجلسی میانه‌رو و عاقل درست کنند که با کمک دولت، کشور را چند قدم در مسیر توسعه پیش‌تر ببرند.

او با اشاره به اینکه در حال حاضر فضا برای حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات فراهم شده است، گفت: مردم آماده باشند و شناسنامه‌هایشان را در دسترس قرار دهند و صبح زود به صندوق‌های رای مراجعه کنند. همچنین در روز انتخابات به سراغ دوست و آشنا و همسایه بروند و آنها را به حضور پای صندوق‌های رای دعوت کنند

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم در مناطق محروم دوستان و آشنایان خود را فعال کنیم که در انتخابات حضور پیدا کنند و به لیست مورد حمایت اصلاح‌طلبان و حامیان دولت رای بدهند.

۲ دیدگاه

  • حجت

    نویسنده عزیز شما خودت را میانه رو میدانی که اینقدر با تندرویی نوشته ای را مینویسی حداقل قبل از اینکه نوشته ای را میزاری یکم بهش فکر کن

  • روح الله منصوری

    بسم الله القاصم شوکة المعتدین
    ۱-مگر رهبری نفرمودند از ادبیات دشمن استفاده نکنید نگفتند از تندرو استفاده نکنید؟خودمانیم در مواردی اصولگرایان که داعیه ولایت دارند به حرف رهبر گوش نمی دهند چه برسد به اصلاح طلبان که تکلیفشان معلوم است
    ۲-وقتی سال ۹۲رای حسن روحانی تو تهران اول و خبرگام ۹۴سوم میشه یعنی ریزش رای روحانی