ملت مجلسی می خواهد که برجام ۲ را اجرا کند

به گزارش یزدی نیوزعضو ارشد حزب اتحاد ملت گفت :امروز کشور بیش از هر چیز به امید ،آرامش و رونق اقتصادی نیاز دارد و ملت مجلسی می خواهد که برجام ۲ را اجرا کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، آذر منصوری  در همایش امید که برای حمایت از کاندیدای جوان اصلاح طلب شهرستان خرم آباد، بهزاد مو منی مقدم برگزار شد، گفت: از مشکلات اساسی این مملکت مشکل اشتغال جوانان ما است و به اجرای برجام داخلی نیازمند است تا این مشکلات را از سر راه بردارد. 

 وی اظهار داشت: برجام داخلی باید زمینه ساز وحدت و آشتی ملی در این کشور باشد و مجلس بتواند از حقوق شهروندی در کنار دولت حمایت کند. 

منصوری تصریح کرد: امروز نیازمند مجلس همراه با دولت و استفاده از ظرفیت‌های برجام برای چرخش چرخ تولید و اقتصاد کشورهستیم تا کشور از رکود خارج شود. 

هر روز لایه‌های جدیدی از فساد و تاراج مملکت در ۸ سال دولت گذشته باز می‌شود

وی اظهار داشت: امروز کشور بیش از هر چیز آسیب‌های اجتماعی، نابسامانی‌ها و مشکلاتی در طول ۸ سال گذشته به این سرزمین وارد شده است که هر روز لایه‌های جدیدی از آن باز می‌شود. 

این فعال سیاسی اصلاح طلببا بیان اینکه این سوءمدیریت‌ها، بی‌تدبیری‌ها و تنش زایی‌ها از تاریخ ایران هرگز پاک نخواهد شد، اظهار داشت: هم نمایندگان منتخب این فاسدان در دولت و هم نمایندگان آنان در نهاد قانون گذاری کشور و همراهانی که با حضور آن‌ها مقدرات این فساد سازمان یافته بوجود آمده است باید پاسخگو و مجازات شوند. 

شکاف جنسیتی در ایران غیر قابل تصور است

منصوری به تاکید امام خمینی (ره) به دخالت مستقیم و ایفای نقش زنان در امور جامعه اشاره کرد و گفت: علی رغم تاکید امام (ره) متاسفانه این واقعیت آشکار است که ریشه شکاف جنسیتی در ایران در بین ۱۴۵ کشور در جهان رتبه ۱۴۱ را دارد و تنها ۴ رقم با آخرین کشور دنیا فاصله داریم که نه شایسته زنان و نه شایسته مردان ایران است. 

مشاور رئیس دولت اصلاحات با اشاره به اینکه ۱۴۰۰ سال پیش اسلام زنان را دارای خصوصیات متعالی انسانی دانسته و از حضرت فاطمه زهرا به عنوان نمونه کامل یک زن یاد شده است، افزود: نگاه اسلام به زنان مترقیانه‌ترین، نواندیشانه‌ترین و متحولانه‌ترین نگاه به زنان است و زنان با دارا بودن این خصوصیات متعالی انسانی در جامعه ایفای نقش نموده‌اند. 

مجلسی مانند مجلس دوره قبل نمی‌خواهیم

وی به انتقاد شدید از عملکرد برخی نمایندگان دوره‌های پیشین مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت: نمی‌خواهیم مجلسی در ایران شکل بگیرد که بی‌تفاوت به اسید پاشی به صورت هفت دختر و زن بی‌گناه باشد و صدایی از این مجلس شنیده نشود. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: یکسال و چند ماه از فاجعه اسید پاشی گذشته است و کجایند نمایندگانی که پیگیرحقوق این آسیب دیدگان باشند. 

وی انتخابات را فرصتی برای اثر گذاری مردم در تعیین سرنوشت خودشان دانست و تصریح کرد: امروز در انتخابات شرکت می‌کنیم تا از میراث انقلاب اسلامی و خون شهدا صیانت کنیم وانقلاب به دست نامحرمان نیافتد. 

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد افزود: مجلسی نمی‌خواهیم که نمایندگان آن مقام عالی دولت را به دلیل مخالفت‌های سیاسی و جناحی تهدید به دفن با سیمان کنند و وزیر دانای دولت را به دلایل واهی از خدمت کردن به مردم میهنش محروم کنند. 

منصوری با بیان اینکه امروز تا هفت اسفند فرصت داریم که هشتم اسفند را به جشن پیروزی مردم ایران تبدیل کنیم و یک حماسه دیگر خلق کنیم، تصریح کرد: مجلسی می‌خواهیم که ایران را برای همه ایرانیان فارغ از قومیت، مذهب، جنسیت بخواهد. 

وی بیان کرد: این آمار بالای بیکاری نشان می‌دهد که دوره‌های گذشته مجلس در این زمینه خیلی موفق نبوده است و مجلس اصلاحات و حامیان دولت، اجرای برجام دو دغدغه اصلی آن‌ها خواهد بود.

۱ دیدگاه