طی نشستی درشورای مشورتی اصلاح طلبان یزدی:

رئیس ستاد میر حسین موسوی، کاندیدای جدید اصلاح طلبان یزدی

شورای مشورتی اصلاح طلبان یزدی شب گذشته میزبان یکی از کاندیداهای تایید صلاحیت شده بود که پیشینه خوبش می تواند برای اصلاح طلبان در یزد کار را کمی راحت کند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)  عبدالحنان امین الرعایا;رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در انتخابات سال ۸۸ در شهرستان مهریز، میتواند یکی از گزینه های اصلاح طلبان یزدی برای انتخابات پیش رو باشد.
دفاع خوب، پر حرارت و محکم امین الرعایا از سابقه اصلاح طلبی اش در شرایطی که چهره های شاخص این جناح سیاسی در حوزه یزد و اشکذر نتوانستند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند می تواند راه را برای انتخاب به عنوان نامزد نهایی اصلاح طلبان هموار کند.

امین الرعایا دارای مدرک کارشناسی ساختمان و کارشناسی ارشد ریاضیات است و سابقه معاونت آموزش و پرورش و فعالیت در رشته های متعدد ورزشی به عنوان رئیس هیات را در کارنامه خود دارد.
وی از سال ۷۲ تا کنون مدرس دانشگاه است و در دوره ی سوم شورای شهر مهریز، شهردار منتخب شورا بوده است.
امین الرعایا مدیری قوی است که سابقه حضورش در همه ی عرصه های مدیریتی از ابتدا  تا کنون درخشان بوده و در حال حاظر می تواند گزینه ی مناسبی برای رقابت با کاندیداهای شاخص اصولگرایان در یزد باشد.
رضایت نسبی شورای مرکزی اصلاح طلبان در جلسه امشب، نوید ظهور اصلاح طلبان گمنام را تقویت بخشیده است.این در حالی است که شنیده ها حاکی از ان است که امین الرعایا کاندیدای مورد حمایت فرهنگیان استان نیز لقب گرفته است

۱۲ دیدگاه

 • معلم

  کاندیدای مورد حمایت فرهنگیان دکتر جوکار است. ایشان پیگیری های خیلی خوبی برای احقاق حقوق معلمان در مجلس داشتند و من خودم پیگیر تذکرات و نامه های ایشان به وزرای آموزش و پرورش بودم.

 • محسن نژاد

  آقای جوکار چندین بار رتبه بندی معلمان و پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان فرهنگی و پرداخت اضافه کاری معلمان در امتحانات رو پیگیری کردند.
  ان شاالله باز هم شاهد حضور ایشان در مجلس خواهیم بود.

 • گمنام

  من ايشان را مي شناسم (جناب آقاي امين الرعايا) به نظرم گزينه بسيار مفيد و مناسبي براي شهرمان مي باشد و مي تواند از تمام احقاق شهرمان تمام قد دفاع نمايند .

 • یک فرهنگی

  بنده بیش از بیست سال است که امین الرعایا را میشناسم او مدیری بسیار توانا و متخصص در چندین رشته میباشد و مدرسی توانا در دانشگاه و اموزش و پرورش میباشد ایشان در مدیریت های کلان از جمله دانشگاه اموزش و پرورش و تربیت بدنی دستی به اتش دارد او میتواند بهترین مدافع برای فرهنگیان و بازنشستگان باشد و اکثریت قریب به اتفاق فرهنگیان_دانشگاهیان_ دانش اموزان و ورزشکاران با تمام توان از او حمایت خواهند کرد.

 • محسن نژاد

  اگر امین الرعایا مدیری توانمند بوده آیا می تواند نماینده توانمندی هم باشد؟!
  بعید می دونم

 • یک فرهنگی

  من به عنوان بک فرهنگی و معلم میتوانم به یقین بگویم بهترین گزینه اقای امین الرعایا میباشد

 • بهتر است گمنام بمانم

  من یقین دارم که اقای امین الرعایا بهترین گزینه و شایسته ترین گزینه برای نمایندگی مجلس میباشند

 • ناشناس

  اقای محسن نژاد شما خیلی بیکار میباشید که هی پیام میدهید و مطمعن باشید ک اقای امین الرعایا مناسب است .

 • ناشناس

  جوکار وسلام

 • مطهره

  سلام با عرض معضرت مگه همه ی مردم یزد معلم هستند؟ی نماینده باید برای همه افشار جامعه باشه.

 • مطهره

  سلام با عرض معضرت مگه همه ی مردم یزد معلم هستند؟ی نماینده باید برای همه افشار جامعه باشه.

 • مطهره

  یقین؟؟؟؟؟؟دیگه تا این حد؟