پیام عارف برای نمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) در پی اعدام شیخ نمر از روحانیون شیعه عربستان ،دکتر محمد رضا عارف در پیامی ضمن محکوم کردن این اقدام رژیم آل سعود تاکید کرد:مطمئنا رژیم آل سعود به دنبال اهداف شومی در به شهادت رساندن شیخ نمر و یارانش است.

 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اقدام رژیم آل سعود در به شهادت رساندن روحانی آزادیخواه شیعه جناب حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ نمر باقر النمر و جمعی دیگر از یاران و همراهانش امت اسلامی را داغدار کرد.
 
این رفتار ضد بشری دولت عربستان کارنامه ضد حقوق بشری این کشور را تیره تر کرد و موجب دامن زدن به اختلافات فرقه ای در منطقه می‌شود که تبعاتش مطمئنا بر عهده این رژیم خواهد بود.
 
پیام تمامی ادیان الهی اخوت و برادری و همزیستی مسالمت‌آمیز کنار یکدیگر است. شوربختانه اقدام غیر انسانی دولت عربستان در آغازین روزهای سال نو میلادی نشان داد سردمداران آل سعود هیچگونه پایبندی به موازین اخلاقی دین مبین اسلام ندارند و مطمئنا رژیم آل سعود  به دنبال اهداف شومی در به شهادت رساندن شیخ نمر و یارانش است.
 
اینجانب ضمن محکوم کردن این رفتار ناجوانمردانه، شهادت این عالم بزرگوار  را به امت اسلامی و تمام آزادیخواهان جهان ،ملت مظلوم عربستان و علاقمندان  شیخ نمر تسلیت می‌گویم و از خدای رحمان و رحیم پادشان صالحان و مجاهدان را برای ایشان مسئلت دارم.
 
یادش گرامی و راهش پر رهرو باد
 
محمدرضا عارف

۱ دیدگاه