بزرگترین بدهکار موسسه میزان بازداشت شد

no-thumbs

یکی از بزرگترین بدهکاران موسسه منحله میزان در شب تاسوعا بازداشت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) م.ج.ف که دارای معوقه بانکی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی به موسسه منحله میزان از سالیان گذشته است و اقدامات متعدد قضایی در چند سال گذشته علیه او در دست اجرا قرار گرفته ، شب گذشته بازداشت شد.


میرزایی مسئول امور حقوقی موسسه میزان در گفت و گو با «انتخاب» خبر مذکور را تایید کرد.

این بدهکار بزرگ با پوشش امور خیریه و سوء استفاده از مجالس سیدالشهدا در شهرهای مختلف بخصوص در شهر اصفهان (مثل وقف یکی از حسینه های مطرح اصفهان) در پی کسب وجهه بود و با رانت حاصله موفق به کسب تسهیلات کلان و تاخیر چندین ساله شده است .

با این حال به نظر می رسد این فرد به دلیل قداست و اهمیت مجالس سید الشهدا او با عنایت معصطومین (ص) ،  ساعت ۱۱ شب قبل از تاسوعای حسینی و در پایان مراسمی که پیش از دهها هزار نفر در حسینیه اصفهان برپا کرده بود، دستگیر شده است.

به گزارش انتخاب،شنیده ها حاکی از آن است که تلاش زیادی از سوی این فرد برای تحت فشار قرار دادن مسئولان کشور و حتی مدیران موسسه «میزان» جهت آزادی و مهلت گرفتن مجدد، شروع شده است.

قابل ذکر است، این فرد بزرگترین بدهکار موسسه منحله میزان (پس از پدیده) است.

این درحالیست که پیشتر برخی اخبار در مورد واگذاری فوری «پدیده شاندیز» در رسانه ها منتشر شده بود که به نظر می رسد ، بازداشت این فرد نیز در راستای پرداخت فوری مطالبات مردم باشد.

۲ دیدگاه

  • خودشان

    وقتي اختلاس کنندگان از خودشان است و پاي خودشان گير است مشکل ميزان همين است که يکسال پول مردم خوردن طول مي کشد ومسئولين خم به ابرو نمي اورند

  • حق مسلم

    باید یک بر نامه تلویزیونی مفصل با حضور آقای ثروتی و مسئولین مربوطه و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی,مالی و … بزارند و تصمیم نهایی رو با ذکر جزئیات دقیق و اعلام تاریخ نهایی و قطعی و برنامه پرداخت مطالبات و سود های آن ۵ ماه که غیر قانونی کسر شده را اعلام کنند .