در پی یک تجمع غیرقانونی:

شام مخالفان برجام با وانت رسید/ تهیه غذای متحصنین از منبع مالی نا مشخص +عکس

شام متحصنین مخالف برجام مقابل مجلس شورای اسلامی به صورت ویژه با وانت به محل تحصن منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزعده ای به بهانه مخالفت با تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی مقابل این مجلس تحصن کرده اند و خواستار رد برجام در خانه ملت هستند.البته مخالفت با برجام و یا نقد آن فی نفسه محل ایراد نیست و روال دولت فعلی هم برخلاف روال دولت مورد پسند متحصنین سرکوب اعتراض و خفه کردن معترضان و منتقدان نبوده ولی آنچه که مهم به نظر می آید تامین مالی و پشتیبانی چنین تحصن هایی است.

به نظر می رسد یک نیروی پشتیبانی بزرگ پشت این جمع کوچک متحصن وجود دارد تا جایی که پس از بروز شایعاتی مبنی بر تامین غذای متحصنین از آشپزخانه مجلس با وساطت چند نماینده تندرو، دیشب مشخص شد غذای این افراد و هزینه آنها از منابعی غیر از آنچه که در شایعات آمده است تامین می شود.

در ساعات پایانی شب و در حالیکه خبرنگاران محل تحصن را ترک کرده بودند غذای متحصنین به صورت بسته بندی شده توسط یک دستگاه وانت به محل تحصن رسید. یکی از شبکه های اجتماعی با انتشار عکس های این غذاها نوشت: "متحصنین در پاسخ به این سوال که این غذاها از چه منبعی تامین شده است سکوت کردند".

 شاید پاسخ به این سوال بتواند مشخص کند که تایید برجام در مجلس و عملیاتی شدن آن منافع چه کسانی را به خطر می اندازد و چه کسانی حاضرند شام و ناهار و سایر هزینه ها! را متقبل کشورند تا مجلس برای تایید توافق هسته ای تحت فشار قرار گیرد؟برنانیوز

۳ دیدگاه