رایزنی های انتخاباتی جبهه پایداری در یزد:

کاندیداتوری سعید جلیلی از حوزه یزد /رایزنی های پشت پرده اصولگرایان برای انتخابات مجلس

یکی از تلاش‌های محمدرضا باهنر و بازیگران اصلی شورای هماهنگی اصولگرایان متقاعد کردن سعید جلیلی برای کاندیداتوری از یکی از دو استان فارس یا یزد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز روزنامه اعتماد خبر داده است که  یکی از تلاش‌های محمدرضا باهنر و بازیگران اصلی شورای هماهنگی اصولگرایان متقاعد کردن سعید جلیلی برای کاندیداتوری از یکی از دو استان فارس یا یزد است. بیشترین آرای سعید جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری متعلق به این دو استان بوده است.
 همچنین مدیران شورای هماهنگی علاقه دارند تا محمدباقر قالیباف مدیریت سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی را بر عهده بگیرد و لیست‌های انتخاباتی در این سه استان با نظر وی بسته شود.

یکی از تلاش‌های محمدرضا باهنر و بازیگران اصلی شورای هماهنگی اصولگرایان متقاعد کردن سعید جلیلی برای کاندیداتوری از یکی از دو استان فارس یا یزد است. بیشترین آرای سعید جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری متعلق به این دو استان بوده. همچنین مدیران شورای هماهنگی علاقه دارند تا محمدباقر قالیباف مدیریت سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی را بر عهده بگیرد و لیست‌های انتخاباتی در این سه استان با نظر وی بسته شود.

ادامه در تارنمای خبری تحلیلی یزدنگاه: (http://yazdnegah.ir/politics/i/687)

۱ دیدگاه

  • يسنا

    اوخ نه تو روخدا. به ايشون بگيد كه يزد اكثريت اصلاح طلب هستن و اينطرفا نيان خواهشأ