سهم ۳درصدی استان یزد در استخدام آموزش و پرورش

no-thumbs

علیرضا مصباح‌فر،با اشاره به سهمیه 5هزار نفری استخدام آمورش و پرورش کل کشور، سهم استان یزد از این تعداد را حدود سه درصد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزبه نقل از فارس، علیرضا مصباح‌فر، در نشستی خبری با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش ۵ هزار نفر را از طریق آزمون استخدام خواهد کرد، اظهار داشت: سهم استان یزد از این تعداد حدود سه درصد است و حدود ۱۶۰ نفر از این تعداد به استخدام آموزش و پرورش استان یزد در خواهند آمد.

وی بیان کرد: تعدادی از افراد، فرزندان شاهد و خانواده‌های ایثارگران استان یزد هستند که این افراد بدون آزمون و تنها با مصاحبه، استخدام خواهند شد.

مصباح‌فر با بیان اینکه نیاز آموزش و پرورش استان یزد به نیرو به ویژه در مقطع ابتدایی با این تعداد استخدامی برطرف نمی‌شود، اظهار امیدواری کرد: سال آینده با فارغ‌التحصیل شدن نخستین گروه دانشگاه فرهنگیان استان یزد، مشکل کمبود نیرو در استان برطرف شود.

معاون پژوهش و برنامه‌‌ریزی آموزش و پرورش استان یزد خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم همین تعداد نیرو را بر اساس نیاز آموزش و پرورش و بر اساس عدالت آموزشی در میان مناطق مختلف استان یزد تقسیم‌بندی کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری آزمون ضمن خدمت معلمان در دوره‌های تخصصی و عمومی اظهار داشت: این آزمون‌ها با استفاده از روش‌های مختلف برگزار می‌شود و محتواهای آموزشی از طریق نرم‌افزار، لوح فشرده، کتاب و … در اختیار معلمان قرار می‌گیرد.

۲ دیدگاه

  • بی نام

    خدا لعنتتون کنه مگه ما دهه شصت چه گناهی داریم که اقه نیرو نمیگیرد که سال اینده با فارغ االتحصیلان فرهنگیان تامین میکنید شماها چه جور ادمی هستین؟

  • بی نام

    خدا لعنتتون کنه مگه ما دهه شصت چه گناهی داریم که اقه نیرو نمیگیرد که سال اینده با فارغ االتحصیلان فرهنگیان تامین میکنید شماها چه جور ادمی هستین؟