در مسابقه پلی استیشن اول شو
پیشگامان توسعه ارتباطات در سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( کامیتکس ) یزد با هدف معرفی خدمات جدید تلفن ثابت همراه با شرکت های گام پلاس، بازرگام و مرکز شتابدهنده حضور پیدا کرده است .
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد از ساخت بزرگترین سازه کنسروی جهان در دانشگاه فنی و حرفه ای یزد خبر داد.
با اعلام رتبه‌های برتر کنکور ۹۶:
رتبه‌های برتر کنکور ۹۶ اعلام شد. در بین این رتبه‌ها پس از تهران، بیشترین رتبه‌های تک رقمی متعلق به شهرهای یزد و تبریز بود.
موفقیتی دیگر:
سه دانش آموز یزدی در گروه آزمایشی ریاضی و یک دانش آموز یزدی هم در گروه آزمایشی تجربی حائز رتبه های اول تا دهم کنکور 96 شدند.
طی مراسم اعلام شد:
دکتر زلفا زینل‌پور در مراسمی در حاشیه بیست‌وپنجمین کنفرانس مهندسی برق ایران که در دانشگاه خواجه نصیر طوسی برگزار شد،‌ موفق به دریافت جایزه سالانه زنان در مهندسی انجمن جهانی آی ای ای ای IEEE بخش ایران شد.
باحضورحضور پررنگ تیم های کشورهای آسیایی واروپایی:
دبیراجرایی مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه فنی و حرفه ای از حضور پررنگ تیم های کشورهای آسیایی واروپایی خبر داد.
با سرمایه گذاری 2200 میلیارد ریالی، صورت می گیرد:
با حضور واعظی و ربیعی در یزد، ۲۶ تفاهم نامه طرح تکاپو با سرمایه گذاری 2200 میلیارد ریالی به منظور ایجاد 6600 شغل طی دو سال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان یزد، امضاء شد.
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شش برابر شدن شبکه انتقال استان یزد خبر داد و گفت: در پایان دولت یازدهم تمام شهرهای استان یزد به نسل سوم و چهارم اینترنت مجهز می‌شوند.
در بیست و سومین مراسم:
بیست و سومین گردهمایی سالانه‌ فارغ‌التحصیلان مراکز استعدادهای درخشان استان‌یزد برگزار شد.
توسط شرکت پیشگامان:
اینترنت رایگان در اماکن تاریخی یزد راه‌اندازی شده است.
معاون وزیر علوم:
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعداد دانشجویان مقطع دکترا در 'منطقه ۶' آموزش عالی شامل استان های اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری از میانگین کشوری بالاتر است.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد با اشاره به نقش آموزش‌های این دانشگاه در رفع خلاء مهارتی در بازار کار، از جذب 85 تا 90 درصد دانش‌آموختگان این دانشگاه توسط بازار کار خبر داد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد گفت: اگر قرار باشد انتخابات پیش رو الکترونیک برگزار شود، یزد از هم اکنون آمادگی خود را در این زمینه اعلام می‌کند.
علت اختلالات تلفن همراه در یزدمشخص شد:
اخیراً اختلالات تلفن‌های همراه اول در استان یزد به نارضایتی برخی از مشترکان منجر شده است، اما شرکت مخابرات استان اعلام می‌کند که این اختلالات ناشی از تجهیز سامانه‌های BTS به سیستم 4G‌ در استان است و نهایتاً به ارتقای ارائه خدمات به مشترکان منجر خواهد شد.
مدیر ارتباطات سیار مخابرات یزد:
مدیر ارتباطات سیار مخابرات یزد از راه‌اندازی نسل چهارم تلفن همراه 4G برای مشترکین همراه اول در شهر یزد خبر داد.
Page Generated in 0/1084 sec