آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور : ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان به‌ مبلغ هفت میلیون تومان با اقساط ٣٦ماهه و با کارمزد چهار درصد از اول اردیبهشت آغاز می شود.

به گزارش یزدی نیوز اکبر افتخاری افزود : کسر اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه هفت میلیون تومانی بازنشستگان کشوری با موافقت بانک صادرات ایران در ماه‌های فروردین و اردیبهشت به تعویق افتاده و از حقوق آنان کسر نخواهد شد.

وی افزود: این موضوع شامل اقساط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان نیز می‌شود. این تصمیم در چارچوب حمایت از بازنشستگان در شرایط موجود و با همکاری صندوق بازنشستگی کشوری و نظام بانکی کشور اتخاذ شده است.
افتخاری با اشاره به صدور احکام سال ۹۹ بازنشستگان کشوری و پرداخت حقوق فروردین ماه همراه با افزایش ۱۵ درصدی حقوق و همسان‌سازی گفت: تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در بخش‌های مختلف صندوق برای سرعت بخشیدن به صدور احکام سال ۹۹ و پرداخت حقوق فروردین ماه براساس احکام جدید که نخستین بار صورت گرفت، جای قدردانی دارد.
وی ادامه داد: بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه تا اول خرداد ماه به‌ مدت یک ماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به‌نشانی www.cspf.ir به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند. شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان در صفحه ثبت‌نام سایت درج خواهد شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تأکید کرد: پس از اتمام مهلت یک‌ماهه ثبت‌نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره‌مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و… بررسی شده و با اولویت‌بندی و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات ایران، افراد «واجد شرایط» تعیین و اسامی آن‌ها از طریق سایت صندوق اعلام خواهد شد.
افتخاری افزود: پرداخت مرحله دوم وام ضروری هفت میلیون تومانی به حساب واجدین شرایط براساس نوبت‌بندی و با توجه به سقف تعیین‌شده را بانک عامل به‌صورت ماهانه انجام می دهد.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..