مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد مطرح کرد:

مربیان شایسته‌ترین افراد برای تولید محتواهای آموزش قرآنی

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، مربیان آموزش و پرورش را شایسته ترین افراد برای تولید محتواهای آموزش قرآنی معرفی کرد.

به گزارش یزدی نیوزعباسعلی دانافر در نشست شورای سیاستگذاری جشنواره قرآنی دانش آموزی یزد ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری و شورای شهر در همراهی و حضور مؤثر در اکثر رویدادهای زیرساختی در حوزه فرهنگی و اجتماعی، برای برگزاری هرچه پربارتر این رویداد قرآنی و ارزشی، آمادگی مجموعه اداره کل آموزش و پرورش استان را اعلام کرد.

 
وی با اشاره به سند تحول توسعه استان و بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر معظم انقلاب ترسیم شده است، افزود: برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و اجتماعی با مضامین قرآنی و ارزشی و رویکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد در راستای عملیاتی کردن این مهم در سال تحصیلی پیش رو قابل ستایش است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، تجربه و پتانسیل آموزش و پرورش استان در برگزاری جشنواره متعدد قرآن و عترت دانش آموزی را پتانسیلی ارزشمند برای این جشنواره برشمرد و تاکید کرد: پرسنل و مربیان مجرب آموزش و پرورش شایسته‌ترین افراد برای تولید و تأمین محتواهای آموزشی برای این جشنواره قرآنی هستند.
 
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد اظهار داشت: جشنواره قرآن و عترت و نماز با شیوه‌ای نو اتفاق جدیدی در این حوزه خواهد بود چراکه در این جشنواره دانش آموزان و والدین آنها محوریت کار را برعهده خواهند داشت.
 
حسین ملانوری، هدف از برگزاری این جشنواره را گسترش فرهنگ قرآن و عترت دانست و گفت: در این جشنواره تلاش بر این است دانش آموزان هنرمند، هنر خود را در زمینه‌های قرآنی به کار گیرند به طوری که نقش والدین آنها در این امر پویا باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره حداقل یکی از والدین باید برای خلق آثار هنری قرآنی با فرزند خود همکاری داشته باشند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..