فرمانده سپاه استان یزد:

پشتیبانی خانواده شهدا از کادر درمانی مقابله با کرونا احیاگر تمدن اسلامی است

فرمانده سپاه استان یزد با اشاره به اهمیت تقدیر مقام معظم رهبری از مادر شهید یزدی در بحث مقابله با کرونا گفت: مشارکت خانواده شهدا و جانبازان در پشتیبانی از کادر درمانی برای مقابله با کرونا احیاگر تمدن اسلامی است.

به گزارش یزدی نیوزمقام معظم رهبری در بخشی از سخنرانی اخیر خود که به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام زمان(عج) انجام شد، از «فاطمه فائزی» مادر شهید یزدی «محمدهادی غلامی‌نژاد» که منزل شخصی خود را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کرده تقدیر کرد.

 
این مادر شهید با همکاری جمعی از خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در شهر یزد منازل شخصی خود را به کارگاه‌های تولید ماسک و گان پزشکی تبدیل کرده و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا محصولات تولیدی خود را رایگان در اختیار کادر درمانی بیمارستان و اقشار مختلف مردم قرار می‌دهند.
 
سرهنگ«رضا پورشمسی»  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد صبح امروز در جریان دیدار با خانواده شهید غلامی‌نژاد، با بیان این‌که خانواده شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدی افتخار استان و کشور بودند، اظهار کرد: امروز هم در شرایط بحرانی شیوع کرونا خانواده شهدا و جانبازان با حضور پرشور و داوطلبانه خود در پشتیبانی از کادر درمان موجب افتخار و غرور مردم استان یزد و کشور هستند.
 
وی با اشاره به اهمیت سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری و تقدیر ایشان از مادر شهید غلامی‌نژاد، افزود: توجه رهبر انقلاب به خانواده شهدای یزدی که مخلصانه برای کمک به کادر درمانی مقابله با کرونا وارد میدان شدند مایه افتخار تمام مردم استان یزد است.
 
فرمانده سپاه الغدیر یزد در ادامه جریان شیوع کرونا را احیاگر تمدن اسلامی دانست و گفت: با شیوع این ویروس نوظهور فرهنگ اصیل ایرانی و ایثار خانواده شهدا و جانبازان که اغلب به دلیل دغدغه‌های روزمره در حال فراموشی بودند، دوباره احیا و یادآوری شدند.
 
پورشمسی فرهنگ ایثار و شهادت را نقطه تمایز کشور اسلامی ایران با دیگر کشورهای غربی عنوان و تصریح کرد: تبدیل کردن منزل مسکونی به کارگاه تولید ماسک و تهیه لباس گان پزشکی، در حقیقت ادامه راه شهدا و ایثار رزمندگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..