قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد از خانواده شهید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، در پی قدردانی رهبر معظم انقلاب از مادر شهید یزدی، از نزدیک از این خانواده قدردانی کردند.

به گزارش یزدی نیوز در پی قدردانی رهبر معظم انقلاب از مادر شهید یزدی به خاطر اختصاص خانه خود برای تولید ماسک، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با حضور در خانه این بانوی مکرمه از نزدیک از وی قدردانی کردند.

 
فاطمه فائزی مادر شهید محمد هادی غلامی نژاد یکی از داوطلبان کمک به کادر درمانی و مردم است که رهبر انقلاب در سخنرانی اخیر خود از جهاد وی در مبارزه با کرونا قدردانی کردند و فرمودند: یک مادر شهید در یزد با همکاری جمعی از بانوان خانه های خود را به خیاط خانه بدل کردند تا در آن ماسک تولید کنند و در اختیار مردم قرار دهد.
 
آیت الله ناصری با حضور در خانه این مادر شهید با اهداء لوح از وی و خانواده اش قدردانی کردند.
 
نماینده ولی فقیه در استان همچنین با حضور در خانه خواهر شهیدان سید مهدی و سید ابراهیم حنیفی یکی دیگر از داوطلبان تولید ماسک برای مردم از مجاهدت این خانواده نیز قدردانی کردند.
 
نماینده ولی فقیه در استان در این بازدید با اشاره به شرایط سخت کرونایی جهان گفت: این شرایط دستاوردهایی داشت که باید در دوران پس از کرونا نیز جایگزین شرایط قبل شیوع این ویروس شود.
 
آیت الله ناصری با اشاره به اینکه بسیاری از کشور های مدعی تمدن و مردم آن کشور ها با شیوع این ویروس برای حفظ جان خود از هیچ کاری دریغ نکردند، افزود: در میهن عزیز ایران اسلامی مردم با تکیه بر اخلاق، آداب و رسوم و آموزه های ولایی خود ایثار گرانه به کمک هم نوعان خود شتافتند.
 
آیت الله ناصری افزود: مردم ما به ویژه خانواده های شهدا همانند دوران جنگ هر چه در توان داشتند در طبق اخلاص قرار دادند تا نیاز های یکدیگر را رفع کنند.
 
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه این از خود گذشتگی و ایثار مردم نشات گرفته از آموزه های قرآن و اهل بیت است و قابل قدردانی و ستایش است و بی شک در دوران پس از کرونا نیز جایگزین فرهنگ کنونی جهان خواهد شد.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..