پیام نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد به مناسبت نیمه شعبان

نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد به مناسبت نیمه شعبان پیامی را صادر کردند.

به گزارش یزدی نیوز ولادت حضرت بقیـﺔ الله اعظم صلوات الله علیه»‌ای خدای بزرگ نور تو تابان و پرتو تو فروزان است و گلدسته نور در تاریکی و ظلمت همان امام غایب در پس پرده است که مولدش جلیل و نژادش گرانمایه است و فرشتگان شاهدان اویند و خداوند یاری کننده و نیروبخش اوست آن هنگام که وعده ظهورش فرا رسد فرشتگان یاورانش باشند او شمشیر خداست که کند نشود و نور خداست که خاموش نگردد او مدار روزگار و او و پدران معصومش رازداران هر عصر و والیان امر خدا هستند. 

خداوندا ما را به روزگار ظهور و قیامش برسان و ما را از یاری کنندگان او قرار ده و نام ما را در ردیف یاران و مخلصانش ثبت فرما و ما را از دولت او متنعم و شادکام گردان و ما را در دفاع از حقانیت او استوار بدار. خداوندا به درگاهت عاجزانه دعا می‌کنیم که به برکت این وجود عظیم الشان ارواحنا فدا مملکت ما را که مملکت خود اوست از همه بلا‌ها و ناملایمات خصوصاً از این بلای فراگیر رهایی بخش و مرضای این بیماری را شفای عاجل عنایت فرما در این شب عزیز نیمه ماه شعبان از مردم دارالعباده انتظار است که دست به دعا بردارند و خداوند را به وجود مقدس امام عصر (عج) سوگند دهند و تقاضای رفع و دفع این بیماری را از خداوند بزرگ نمایند. 
ما مطمئن هستیم به برکت دعای دلسوختگان و مؤمنان متقی و عنایات خاصه حضرت حضرت، ولی الله الاعظم (عج) ان شاءالله مرض عالمگیرکرونا از مملکت ما رخت بربندد و مردم خلاصی یابند و باز انتظار است که مردم در این شب‌های ماه معظم شعبان بیماران را از دعای خیر خود فراموش نکنند. اَللَّهُمَّ فَصَلِّ عَلَى خَاتَمِهِمْ وَ قَائِمِهِمْ، اَلْمَسْتُورِ عَنْ عَوَالِمِهِمْ
 «سایه مقام معظم رهبری مستدام باد»
 
 ومن الله التوفیق
محمد رضا ناصری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..