با نقش تاثیرگذار طراحی سایت بر کسب و کار آشنا شوید

به گزارش یزدی نیوزبیشتر مشتریان بالقوه هر کسب و کاری این روزها در دنیای اینترنت به دنبال خرید محصولات و دریافت خدمات مورد نیازشان هستند. دنیای اینترنت به یک بستر بسیار کاربردی و مناسب در تجارت و کسب و کار تبدیل شده است که نمی توان از تاثیر و نقش آن در موفقیت به سادگی گذشت. طراحی سایت و فعالیت در دنیای مجازی همانند یک چهارراه شلوغ است که روزانه میلیون ها نفر از آن عبور کرده و می توانند با خدمات و محصولات شما آشنا شوند. 

 
 
تاثیر طراحی سایت بر موفقیت کسب و کار
همانطور که در بالا نیز اشاره شد، طراحی سایت می تواند نقش بسیار مهم و کلیدی در موفقیت کسب وکار شما داشته باشد. بیش از ۲۷ سال از به روز رسانی اولین صفحه اینترنتی می گذارد و امروزه بیش از یک میلیارد دامنه ثبت شده در آن موجود می باشد. شاید با خود فکر کنید با وجود این حجم بالای صفحات اینترنتی، جا برای طراحی سایت شما نخواهد بود! بهتر است بدانید تنها یک چهارم این دامنه ها فعال بوده و هنوز جا برای رقابت و فعالیت بسیاری برای شما باقی است. 
 
یک دفتر مرکزی سیار داشته باشید!
هر موسسه، شرکت و فروشگاه برای کسب و کار خود نیازمند به داشتن یک دفتر مرکزی می باشد. یک دفتر مرکزی به مشتریان اعتماد و اطمینان داده، پرسش های افراد را پاسخ می دهد، جلسات لازم را برگزار می کند و  فروش و ارائه خدمات را انجام می دهد. مراجعه به این دفتر مرکزی نیازمند حضور فیزیکی در مکان است که شاید برای افراد بسیاری سخت باشد. در دنیای اینترنت، وب سایت شما دفتر مرکزی شما محسوب خواهد شد. با طراحی سایت شما می توانید تمامی خدمات یک دفتر مرکزی را با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر ارائه دهید.
 
از قابلیت های جدید اینترنت استفاده کنید
تنها کافی است با طراحی سایت گام در دنیای گسترده اینترنت بگذارید تا دنیای جدید و فوق العاده با قابلیت های بسیار برای شما نمایان شود. شما برای توسعه کسب و کارتان می توانید از روش های متنوع و مختلفی استفاده کنید که در کسب و کار های سنتی غیر ممکن است. در صورتی که اطلاعات شما از دنیای اینترنت و فعالیت در آن محدود است، می توانید از متخصصان در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت کنید. تبادل لینکی، تبلیغات کلیکی، تبلیغ موتورهای جست و جو و غیره تنها گوشه ای از قابلیت های دنیای مجازی است که با طراحی سایت از آن ها بهره مند خواهید شد.
 
اعتماد و اطمینان کاربران خود را جلب خواهید کرد
نظرسنجی ها نشان می دهد که بیشتر افراد برای خرید و یا دریافت خدمات آنلاین، موسسات و فروشگاه هایی را انتخاب می کنند که دارای سایت هستند. در واقع طراحی سایت به کسب و کار شما اعتبار بخشیده و می تواند باعث جلب اعتماد و اطمینان کاربرانتان شود. افراد بسیاری به خاطر نگرانی از پایین بودن کیفیت کالا ها و خدمات نسبت به کسب و کارهای اینترنتی بدبین هستند. شما می توانید بعد از طراحی سایت بخشی را همراه با معرفی مشتری نام آشنای خود، میزان رضایت مشتریان قدیمی و تندیس ها و جوایز خود قرار داده تا افراد بتوانند با اطمینان کامل با شما وارد تعامل شوند.
 
تعامل ساده تر و سریع تری با مشتریان خود خواهید داشت
در صورتی که کسب و کار شما نوپا است یا چندین سال در آن فعالیت دارید، باید بدانید حفظ مشتریان قدیمی و همیشگی به اندازه جذل مشتریان جدید برای کسب و کار شما حائز اهمیت است. علم بازاریابی نشان می دهد که هزینه جذب مشتری جدید نسبت به حفظ مشتریان قدیمی تا چندین برابر بیشتر خواهد بود. شما می توانید یک بخش از طراحی سایت را به تعامل و ارتباط با مشتریان خود قرار دهید. در این بخش افراد می توانند با شما وارد گفت و گو شده و نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند. 
 

بخش نظردهی بسته شده است..