رئیس پست مهریز تاکید کرد:

قطع زنجیره انتقال کرونا با تامین غیرحضوری نیازهای شهروندان

رئیس پست مهریز یکی از بهترین راهکارهای قطع زنجیره انتقال این ویروس، استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر برای خرید کالاهای ضروری و مورد نیاز شهروندان دانست.

به گزارش یزدی نیوز«حسن فتاحی» گفت: با توجه به ضرورت در خانه ماندن به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، یکی از بهترین راهکارهای قطع زنجیره انتقال این ویروس، استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر برای خرید کالاهای ضروری و مورد نیاز شهروندان است.

 
وی افزود: شهروندان توجه داشته باشند که از سفارش مرسولات و خریدهای غیرضروری بپرهیزند زیرا این امر سبب ایجاد حجم ترافیکی بالا در توزیع مرسولات پستی می‌شود.
 
فتاحی اظهار کرد: اداره پست شهرستان مهریز با انجام کشیک‌های مستمر آماده ارائه خدمات به همشهریان است و موزعین پستی و کارکنان این اداره، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در خصوص قبول و توزیع مرسولات پستی انجام می‌دهند.
 
وی با بیان این که شهروندان حتی‌المقدور از مراجعه حضوری به اداره پست مهریز بپرهیزند، تصریح کرد: همشهریان عزیز برای پیگیری مرسولات پستی خود به سامانه پست به آدرس www.post.ir مراجعه کنند و منتظر دریافت کالاهای خود باشند.
 
رئیس اداره پست مهریز در پایان اضافه کرد: اولویت اصلی اداره پست شهرستان مهریز، حفظ سلامت مردم و به حداقل رساندن شیوع کروناویروس با انجام اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان است.
 
 
منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..