مدیر کل ورزش و جوانان یزد خبر داد:

سالن‌های ورزشی یزد در اختیار ستاد مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفت

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان یزد همکاری نزدیک و گسترده‌ای با ستاد مبارزه با ویروس کرونا دارد و اماکن ورزشی سطح استان برای اسکان احتمالی بیماران کرونایی در اختیار این ستاد قرار گرفته است.

به گزارش یزدی نیوز«مسعود شریعتی» با اعلام این خبر گفت: تاکنون سالن فجر اردکان و جانباز یزد به منظور استفاده به عنوان نقاهتگاه بیماران تجهیز و آماده شده و به  ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان اختصاص یافته است.

 
وی افزود: همچنین در شهرستان های بهاباد و میبد هم سالن هایی در نظر گرفته شده که در صورت نیاز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: سالن های ورزشی در نظر گرفته شده برای نقاهتگاه بیماران، از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان به ۶۰ تخت مجهز و آماده خدمت رسانی شده است. 
 
وی با اشاره به سمپاشی و گندزدایی سالن های ورزشی به عنوان تمهیدات اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در راستای مبارزه با ویروس کرونا توضیح داد: تمامی سالن های ورزشی  به منظور ایجاد محیط سالم و بهداشتی به صورت مرتب ضد عفونی می شوند. 
 
 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، شریعتی در پایان اعلام کرد: پیروی دستورالعمل‌های اعلام شده توسط ستاد مبارزه با این ویروس در ورزش تمامی مکان های ورزشی از جمله استخرها و سالن های ورزشی بخش دولتی را تعطیل اعلام کرد و با تعلیق فعالیت باشگاه های خصوصی سطح استان آنها را ملزم به پیروی از این قانون کرده است.
 
 
منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..