اطلاعیه شماره ۳۵ ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا

معذوریت استان یزد از پذیرش مسافران/‌ هموطنان عزیز استان یزد را به عنوان مقصد سفر انتخاب نکنند‌

به گزارش یزدی نیوز به اطلاع همه هم‌وطنان و همشهریان یزدی مقیم سایر استان ها می‌رساند بنا به تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، به دلیل وضعیت بحرانی استان یزد در شیوع بیماری کرونا و نگرانی مدیران استان از تشدید این وضعیت، استان یزد با اعلام شرایط اضطراری از پذیرایی، ‌اسکان و اقامت مسافرین معذور است.

?? همه اماکن تاریخی، موزه ها، اماکن گردشی تعطیل هستند، مراکز اقامتی، هتل ها، مهمانسراها، مهمانپذیرها و کمپ‌های گردشگری از پذیرش مسافرین معذور می باشند و امکان اقامت در بوم‌گردی های سنتی و خانه های مسافر نیز مقدور نمی باشد.
?? درخواست می‌شود هم‌وطنان عزیز به هیچ وجه استان یزد را به عنوان مقصد سفر انتخاب نکنند و در مبادی ورودی استان نیز تیم های بهداشتی و غربالگری مستقر هستند و از ورود مسافرانی که کوچک‌ترین علائم بیماری داشته باشند، جلوگیری می‌شود.
?? همچنین به پلیس راه استان دستور داده شده ‌است محدودیت‌های ترددی در مسیرهای ورودی به استان اعمال نماید.
?? انشاالله مردم استان و شهر میراث جهانی یزد که از دیرباز به مهمان نوازی شهره بوده اند، پس از کنترل این بیماری در فصل تابستان با آغوش باز پذیرای گردشگران و هم‌وطنان عزیز خواهند بود.
?? ‌امیدواریم با ماندن در منازل که در حال حاضر امن ترین مکان به شمار می آیند به قطع زنجیره شیوع بیماری کمک کنیم و با همدلی و عزم ملی کرونا را شکست دهیم.
 
منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..