معاون استاندار یزد:

کتابخانه مرکزی یزد بر اساس برنامه زمان بندی بهره برداری شود

معاون استاندار یزد با اشاره به وقفه طولانی در بهره برداری از کتابخانه مرکزی یزد گفت: این کتابخانه باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

به گزارش یزدی نیوز احمد ترحمی در بازدید از کتابخانه مرکزی یزد ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته برای تکمیل پروژه و حمایت ویژه نهاد کتابخانه‌های عمومی، خواستار تسریع در روند عملیاتی تکمیل کتابخانه شد.

 
وی با اشاره به وقفه طولانی در بهره برداری از این کتابخانه عنوان کرد: کتابخانه مرکزی یزد باید در اواخر سال جاری و بر اساس زمان‌بندی انجام شده به بهره‌برداری برسد.
 
کتابخانه مرکزی یزد اولویت ترین پروژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور است
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز در این بازدید با بیان اینکه پس از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی تکمیل پروژه از حدود یک‌ماه پیش در حال پیگیری و انجام است، اظهار داشت: پروژه کتابخانه مزکری یزد در حال حاضر مهم‌ترین و اصلی‌ترین برنامه و اولویت‌دارترین پروژه نهاد کتابخانه‌های عمومی تا پایان سال جاری است.
 
رقیه دوست فاطمی‌ها تصریح کرد: بر اساس پیگیری‌های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مقرر شده است در تکمیل و تجهیز این پروژه از شیک‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات استفاده شود تا این کتابخانه به یکی از مکان‌های جذاب و دلپذیر برای علاقه‌مندان به کتاب و مطالعه تبدیل شود.
 
ورود شهرداری برای حل مشکل معارضان زمین کتابخانه مرکزی یزد
 
به گزارش مهر، پیگیری طرح میراث فرهنگی برای بافت تاریخی پپرامونی کتابخانه، حل معضل کابل‌کشی فیبر نوری مورد نیاز کتابخانه و پیگیری ویژه شهرداری یزد برای حل مشکل معارضان زمین کتابخانه، از مهم‌ترین موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
 
در حاشیه این جلسه معاونان استاندار، فرماندار یزد، مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد و … از بخش های مختلف کتابخانه، عملیات عمرانی تکمیل ساختمان و بخش فنی کتابخانه و روند ثبت کتاب‌های ارسالی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی، بازدید کردند.
 
در این جلسه همچنین مقرر شد؛ جلسات پیگیری تکمیل کتابخانه مرکزی یزد هر هفته با حضور معاونان استاندار یزد و تحت نظارت و اشراف معاون امور عمرانی استانداری برگزار شود تا مشکلات احتمالی در مسیر تکمیل پروژه در کمترین زمان ممکن رفع شود.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..