بیست و سومین شهردار باغشهر تاریخی مهریز معرفی شد

«امیر حمزه زارع زاده» مسئول مالی شهرداری مهریز در مراسمی به عنوان بیست و سومین شهردار این باغشهر تاریخی در استان یزد انتخاب شد.

به گزارش یزدی نیوز«رضا زارع زاده» فرماندار مهریز در مراسم معارفه شهردار جدید این شهر ضمن قدردانی از شهردار پیشین و تبریک به «امیر حمزه زارع زاده» سکاندار جدید شهرداری، بیان کرد: شهرداران گذشته منشا خیر و تحول آفرینی در شهرستان بوده‌اند و امیدواریم شهردار جدید نیز منشا خیرات و ادامه دهنده این راه با محوریت حل امور فرهنگی و شهری باشد تا شاهد ارتقا شاخص فنی در مهریز باشیم.

 
وی با تاکید بر قانون‌مداری و مردم‌داری برای اداره شهر، عنوان کرد: امید بر آن است که شهردار جدید با رعایت و عمل به قانون و مردم‌داری به صورت جهادی و شبانه‌روزی مشغول به خدمت‌رسانی به مردم شریف، فهیم و دیندار باغ شهر تاریخی مهریز شود چرا که اگر مردم ببیند مسئولان در حال تلاش برای رفاه آنها هستند، دلگرم شده و در کنارشان و حتی شاید جلوتر از آن‌ها برای آبادانی شهر قدم بر می‌دارند.
 
زارع زاده مهریزی با اشاره به نزدیکی به فصل انتخابات، افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای مورد انتظار است که برای رسیدن به این مهم همت و تلاش شهردار و شورای شهر بسیار حائز اهمیت است.
 
فرماندار در پایان نیز تاکید کرد: مسئولان باید با عمل به مر قانون در انتخابات برای جذب حداکثری مردم حضور یابند و به هیچ وجه سکوی هیچ فرد یا حزبی نباشند.   
 
منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..