دستگیری ۳ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات یزد / متهمان با تغییر چهره قصد پنهان کردن هویت خود را داشتند

‌فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری ۳ تن از عوامل اصلی اغتشاشات و تخریب اموال عمومی در ناآرامی‌های اخیر خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار‌ محمدرضا میرحیدری‌ اظهار داشت: با توجه به اعتراضات هفته گذشته به افزایش قیمت بنزین و سوء‌استفاده برخی افراد فرصت طلب و اغتشاشگر که باعث تخریب اموال عمومی و بروز ناامنی در سطح شهر شده بود دستگیری عوامل اصلی ناامنی‌های اخیر در دستور کار قرار گرفت.

 
وی تصریح کرد: ماموران با کار اطلاعاتی گسترده ۳ تن از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات را شناسایی و پس از هماهنگی و اخذ دستور قضائی، متهمان را در ۳ عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
 
 
فرمانده انتظامی استان یزد افزود: اشرار و اراذل و اوباش دستگیر شده که در تجمعات اخیر دست به خرابکاری، تخریب اموال عمومی، حمله به ادارات دولتی و ماموران زده بودند با تغییر چهره قصد پنهان کردن هویت خود را داشتند که پس از دستگیری به جرایم خود اعتراف کردند.
 
سردار میرحیدری از معرفی متهمان به دستگاه قضائی تا رسیدن به مجازات خود خبر داد و گفت: همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران جای قدردانی دارد.
 
وی ضمن قدردانی از شهروندانی که پس از فرامین مقام معظم رهبری، صف خود را از صف آشوبگران جدا کردند تصریح کرد: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود در برقراری امنیت و آرامش شهروندان کوتاهی نکرده و با افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت و آرامش جامعه را به خطر بیندازند با اقتدار برخورد خواهد کرد.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..