همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛

نیروهای مسلح یزد اقتدار خود را به نمایش گذاشتند

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نیروهای مسلح استان یزد در رژه‌ای باشکوه، اقتدار و توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش یزدی نیوز مراسم رژه نیروهای مسلح در یزد برگزار شد و یگان‌های مختلف نظامی اقتدار و توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

 
در این مراسم که در بلوار کوثر برگزار شد، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، استاندار یزد، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان نظامی و دستگاه‌های دولتی استان حضور داشتند.
 
در این مراسم هر یک از یگان‌های نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج با برگزاری منظم و مقتدرانه رژه نظامی، توان خود برای ایستادگی در برابر دشمن را به نمایش گذاشتند.
 
در این مراسم گروه جانبازان ۷۰ درصد استان نیز در این مراسم حضور یافتند و با رژه از مقابل جایگاه، پای‌بندی خود به ارزش‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
 
گروهان نمونه رزمی تبلیغی سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه الغدیر استان یزد، گروهان مشترک نیروهای مسلح استان یزد متشکل از نمایندگان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی و گروهان‌های بخش‌های مختلف سپاه الغدیر استان یزد نیز از مقابل جایگاه رژه رفتند.
 
رژه موتوری و سواری گروهان‌ها و بخش‌های مختلف نیروهای نظامی و انتظامی استان یزد هم نیز با حضور باشکوه خود در این مراسم توان موتوری نیروهای مسلح استان را به نمایش گذاشتند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..