دبیر مجمع جهانی اهل بیت (ع):

اندیشه های امام دنیا را با چالشی بزرگ روبرو کرد/ رشد اسلام گرایی

دبیر مجمع جهانی اهل بیت (ع) از رهبر معظم انقلاب به عنوان بهترین تبیین کننده اندیشه‌های امام یاد کرد و گفت: اندیشه های امام دنیا را با چالشی بزرگ روبرو کرد.

به گزارش یزدی نیوزآیت‌الله محمدحسن اختری در مراسمی که در مسجد روضه محمدیه به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) برگزار شد، امام را نمونه کاملی از انسانی با تقوا، شجاع، دارای اندیشه‌های ناب دانست و اظهار داشت: مبارزات امام راحل در مسیر استکبارستیزی بی‌بدیل بود.

 
وی با اشاره به اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) عنوان کرد: این اندیشه‌ها و آرمان‌ها در مسیر مبارزه از هر سلاح نظامی و مادی قوی‌تر بود و توانست دنیا را با چالشی بزرگ روبرو کند.
 
اختری خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها یک انقلاب در ایران نبود بلکه افکار و اندیشه‌های امام خمینی (ره) این انقلاب را به یک انقلاب جهانی تبدیل کرد و امروز نام انقلاب اسلامی ایران را با نام امام خمینی (ره) می‌شناسند.
 
دبیر مجمع جهانی اهل بیت (ع) تاکید کرد: دنیا هنوز در بهت و حیرت آن است که چطور یک فرد بدون سلاح توانست انقلابی به‌پا کند که امروز گستره آن بسیار فراگیر شده و موجی از استکبارستیزی و بیداری اسلامی دنیا را فرا گرفته است.
 
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) اندیشه عدم کارایی دین در جامعه و حکومت داری را به زباله دان تاریخ فرستاد، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی همگان مشاهده کردند که مبانی دینی احیا و اسلام گرایی در جهان با رشد بسیار خوبی همراه بوده است.
 
اختری خاطرنشان کرد: امروز شاهد موج بزرگی از بیداری اسلامی در جهان هستیم و این بیداری اسلامی به طور قطع نشأت گرفته از اندیشه‌ها، آرمان‌ها و تفکرات امام خمینی (ره) است.
 
وی از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان بهترین جانشین امام خمینی (ره) یاد کرد و گفت: ایشان در طول سه دهه گذشته به بهترین شکل ممکن کشور، انقلاب و مردم را مدیریت کردند و بهترین تبیین کننده اندیشه‌های امام راحل بودند.
 
منبع:خبزگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..