مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

اجرای طرح همای رحمت توسط جمعیت هلال احمراستان یزد در ماه رمضان / تهیه ۴۰۰۰ بسته غذایی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 4 هزار بسته غذایی در ایام مبارک ماه رمضان با طرح «همای رحمت» برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر تهیه و بسته بندی و در شب‌های قدر توزیع می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛  دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیر عامل سازمان جمعیت هلال احمر استان یزد افزود : ۴ هزار بسته غذایی به ارزش هر بسته صد و هشتاد هزار تومان در قالب طرح همای رحمت بین نیازمندان استان یزد توزیع می شود. 

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خیرین اجرایی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: در این ماه با بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه سبدهای غذایی و برپایی سفره برای نیازمندان می‌کنیم و از اهداف ما در این طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.

وی با اعلام اینکه جامعه هدف این طرح خانواده بیماران صعب العلاج، ایتام, زنان سرپرست خانوار, معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و … می باشند , عنوان داشت : برنج ،مرغ ،گوشت ،میوه و حبوبات و …. از جمله محتوای بسته اهدایی همای رحمت می باشد.

وی گفت : این بسته ها از کمک های نقدی و غیر نقدی مردم تهیه شده  که در این شبها بین مستمندان توزیع خواهد شد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..