مردم اعتمادشان نسبت به جامعه روابط عمومی تقلیل پیدا کرده است

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به برنامه‌های هفته روابط عمومی در استان گفت: مردم اعتمادشان نسبت به جامعه روابط عمومی تقلیل پیدا کرده است.

به گزارش یزدی نیوز علی صالحی در نشست خبری که با حضور خبرنگاران در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته روابط عمومی اظهار داشت: این هفته از تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲ خرداد ادامه دارد و فرصتی است که از روابط عمومی‌ها تجلیل و تقدیر به عمل آید.

 
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به برنامه‌های هفته روابط عمومی در استان یزد گفت: برگزاری میزگرد مطبوعاتی، بازدید دانشجویان کاردانی و کارشناسی دانشگاه جوادالائمه استان از روابط عمومی استانداری یزد، به روز رسانی پوستر هشت "پاسخگو هستیم" و همچنین مکاتبه با مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله برنامه‌های هفته روابط عمومی در استان یزد است.
 
وی خاطرنشان کرد: حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در دفاتر روابط عمومی استان و تجلیل و تقدیر از این فعالان در دستگاه‌ها، راه اندازی اتاق بخش خصوصی روابط عمومی‌ها در استان، برگزاری همایش دوچرخه سواری ویژه مدیران روابط عمومی‌های استان، دیدار اعضای هیات رئیسه روابط عمومی با مدیران دستگاه‌های اجرایی که سابقه مدیریت روابط عمومی داشته‌اند را از دیگر برنامه‌های هفته روابط عمومی در استان یزد اعلام کرد.
 
 
صالحی حضور روابط عمومی‌های استان یزد در برنامه زنده "ماه مهربانی" همزمان به افطار، دیدار با پیشکسوتان عرصه روابط عمومی استان و تجلیل از آنها، دیدار با خانواده مرحومین روابط عمومی استان یزد، ارسال مقاله در زمینه نقش روابط عمومی در رونق تولید، نگارش پیام در فضای مجازی، برگزاری دوره‌های سبک زندگی و امداد و نجات، حضور پررنگ جامعه روابط عمومی استان یزد در نماز این هفته و راه اندازی سامانه پیامکی و رونمایی از لوگوی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان را از دیگر برنامه‌های هفته روابط عمومی در یزد عنوان کرد.
 
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد عدم پاسخگویی برخی از روابط عمومی‌ها را معضلی دانست که امروزه به وجود آمده است گفت: دنبال این هستیم که شورای هماهنگی روابط عمومی استان را به عنوان یک رسانه معرفی و فعالیت‌های اثربخش و در بخشی از موارد ورود کنیم و کارهای مفیدی را در سطح استان داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه مردم اعتمادشان نسبت به جامعه روابط عمومی کاهش پیدا کرده است اضافه کرد: شعار اصلی ما این است که ما روابط عمومی مردم‌گرا هستیم و اصلا در این زمینه بحث تبلیغی اشاره نداریم بلکه هدفمان فعالیت اثربخش و مفید و همچنین جلب اعتماد مردم است
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..