شهردار میبد :

کارگران پشتیبان رونق تولید هستند

شهردار میبد کارگران را پشتیبان رونق تولید و رشد اقتصادی کشور خواند و حمایت از این قشر زحمتکش را وظیفه مسئولان دانست.

به گزارش یزدی نیوز«علیرضا نقوی» به مناسبت هفته کار و کارگر  با تبریک این روز به جامعه کارگری، گفت: کارگران پشتیبان رونق تولید و رشد اقتصادی کشور هستند و وظیفه مسئولان حمایت از این قشر زحمتکش است.

 
وی با بیان این که میبد یک شهرستان صنعتی و قطب تولید کاشی و سرامیک کشور محسوب می‌شود، اظهار کرد: بخش اعظمی از شهروندان میبدی به دلیل صنعتی بودن این شهرستان را کارگران تشکیل می‌دهند لذا رفع مشکلات حوزه کارگری بسیار ضروری است و در بخش شهری نیز باید به نیازهای آنها اهتمام ویژه‌ای شود.
 
شهردار میبد انجام بخش اعظمی از خدمات بخش شهری و فضای سبز شهر را مدیون کارگران زحمتکش دانست و افزود: زیبایی شهر، نظافت، رفت و روب و ایجاد فضای سبز بر عهده کارگران شهرداری است لذا باید به مسائل رفاهی و آسایش این کارگران توجه داشت.
 
وی تاکید کرد :شهرداری حامی کارگران است و تلاش می‌کند تا شهری سالم، ایمن و همراه با آسایش و آرامش ذهنی برای کارگران فراهم سازد و با ایجاد مراکز تفریحی و رفاهی باعث ایجاد انگیزه بیشتر و انرژی مضاعف در جهت رونق تولید در شهرستان باشد.
 
نقوی کارگران شرکت‌های تولیدی و صنعتی را سرمایه‌های ارزشمند کشور خواند و عنوان کرد: کارگران به واسطه این که در تولیدات نقش بزرگی برعهده دارند، به عنوان بازوی توانمند در خدمت کارفرمایان و تولید می‌باشند و باید مورد تکریم قرار گیرند و هر خدمتی به جامعه کارگری، در نزد خداوند متعال ارزش بالایی دارد و احترام به این قشر  باید در جامعه نهادینه شود.
 
 
منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..