‌کمک‌های ورزشکاران یزدی جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های جامعه ورزشی استان یزد دایر می‌شود گفت: کمک‌های ورزشکاران یزدی جمع آوری و به مناطق سیل زده اعزام می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزمسعود شریعتی در نشستی که با حضور معاونین و روسای ستادی این اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، روسا و اعضاء هیات ورزش‌های استان که در راستای برنامه ریزی و هماهنگی جهت جمع آوری کمک‌های جامعه ورزش و جوانان به سیل زدگان برگزار شد اظهار داشت: در سال جدید شاهد وقوع سیل در مناطق بسیاری بودیم که سبب ساز مشکلات بسیار زیاد شده است و در تلاش هستیم تا بتوانیم با اطلاع رسانی در سطح استان کمک‌های مورد نیاز را جمع آوری و به این مناطق اعزام کنیم.

 
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر اینکه جامعه ورزش همیشه در همه صحنه‌ها در کنار مردم خواهد بود تصریح کرد: مردم همیشه در کنار ورزشکاران بودند و امروزه ورزشکاران به کمک مردم خواهد شتافت.
 
 
وی با اشاره به اینکه برنامه‌هایی در جهت جمع آوری کمک‌های مردمی در سطح استان برگزار خواهیم کرد گفت: جشن گلریزان در زورخانه‌های استان یزد برگزار می‌شود و مبالغ جمع آوری شده به سیل زدگان اهدا خواهد شد.
 
شریعتی با بیان اینکه پایگاه‌های در جهت جمع آوری کمک‌های جامعه ورزش و جوانان در سطح استان یزد برپا خواهد شد عنوان کرد: علاوه بر کمک‌های نقدی بسیاری از موارد غیر نقدی مانند پتو و حبوبات، کنسرو، لباس گرم، لوازم بهداشتی، فرش، چادرهای امدادی و آب معدنی از جمله موارد ضروری برای شرایط سخت کنونی سیل زدگان است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که ان‌شاءالله بتوانیم با جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم و ورزشکاران و ارسال آنها به مناطق سیل زده بتوانیم قدری از دردها و آلام این مردم را کاهش دهیم.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..