مدیرکل کمیته امداد استان یزد:

۴ هزار بن خرید پوشاک بین دانش‌آموزان نیازمند مدارس توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد استان یزد از توزیع ۴ هزار بن خرید پوشاک بین دانش آموزان نیازمند مدارس استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمحسن علیزاده در مراسم روز جشن نیکوکاری که در دبیرستان دخترانه حضرت زهرا (س) ناحیه دو یزد برگزار شد، اظهار داشت: جشن نیکوکاری به مدت سه روز در استان برگزار می‌شود و این جشن با برپایی صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌ها در سطح مدارس استان آغاز شده است.

 
وی بیان کرد: جشن «عید برای همه» روز پنج شنبه ١٦ اسفند ماه در پایگاه‌های اصلی استان در سطح شهرها و روز جمعه ١٧ اسفند در میعادگاه‌های نماز جمعه برپاست.
 
علیزاده ادامه داد: به دلیل تقارن هفته احسان و نیکوکاری و روز درختکاری، روز پنجشنبه و جمعه این هفته در اقدامی نوآورانه همشهریان نیکوکار یزدی می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های نیکوکاری کمیته امداد در کنار اهدای کمک‌های خود به خانواده‌های نیازمند، نهال رایگان دریافت کنند.
 
مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: قبل از برگزاری جشن نیکوکاری، اصناف استان یزد در اقدامی خیرخواهانه ۴ هزار بن ۱۰۰ هزار تومانی پوشاک در بین دانش آموزان نیازمند مدارس توزیع کردند.
 
امیدوار به جلوه جدید نیکوکاری با اندیشه و فکر جوانان هستیم
 
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی بیانات ارزشمندی از سوی رهبر معظم انقلاب در قالب بیانیه گام دوم منتشر شده که این بیانیه نقطه عطف انقلاب اسلامی است.
 
سید ابوالفضل موسوی بیوکی ادامه داد: دانش آموران و نخبگان یزدی نقش مؤثری در مسیر سازندگی کشور بر عهده دارند و امیدواریم در هفته احسان و نیکوکاری با اندیشه و فکر جوانان، نیکوکاری جلوه دیگری پیدا کند، طرح‌هایی که از اندیشمندان نوجوان و جوان ارائه می‌شود بسیار راهگشا است.
 
مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: در جشن نیکوکاری سال ۹۷ با دانش آموزان پیمان ببندیم که با بهره گیری و شکوفایی اندیشه‌های جوان آینده کشور را بسازیم.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..